www.sudzibas.lv Lebenswertes Wohnen Gmbh darba iekartosana arzemes

Lebenswertes Wohnen Gmbh - darba iekartosana arzemes

Ludzu, ludzu 101x izvertejiet vai jums ir izdevigi un morali veseligi braukt stradat uz Vaciju par veco lauzu kopeju ar sis starpniekfirmas palidzibu. Inge Hess ir lieliska sava starpniecibas pakalpojuma pardeveja, bet diemzel ari lieliski prot pazemot cilvekus. Diemzel man nacas pec 2 gadus sadarbibas ar so kundzi pardzivot situaciju, kad tiku nostadita fakta prieksa, pec skaistiem solijumiem un nedelas ilgas gaidisanas uz darbu, kuram biju steidzigi nepieciesama un pa galvu, pa kaklu ari steidzigi ierados, ka jamaksa velreiz pirmreizeja nodeva 400 EUR apmera un, bez ikgada nodevas 120 EUR apmera, ta bus jamaksa tagad katru gadu, kaut gan nekadas rakstiskas vienosanas par so faktu nebija un nav. Pec atteiksanas to darit, tiku 10 min laika izlikta ar koferi uz ielas un ej, kur gribi. Es biju piedzivojusi lidzigus gadijumus ar citam potencialajam darbiniecem, un informacija par Ingess Hess nekorektumu robezojas ar psihiski slima cilveka reakcijam. Diemzel visi cietusie kluse, bet Hess kundze turpina nelikumigi rikoties un izmantot cilveku bezpalidzigo stavokli Vacija vel joprojam. Daudzam sievietem vienkarsi nav naudas, lai atgrieztos un nekas cits neatliek, ka paciest so nelikumibu.
Gribas ceret varbut vel kads cilveks padalisies ar savu pieredzi, ipasi, ja nem vera, ka tagad vinas merkauditorija ir jaunaka paaudze, un ta tiek pievilinata ar loti skaistiem nakotnes solijumiem. Katra gadijuma, ja ari nolemjat braukt, vienmer pietaupiet naudu neparedzetam atpakalcelam.

E

Комментарии (6)

S sils 06.07.2013

Arī starpniecības pakalpojumi ir darbs - tas prasa laiku un par to ir jāmaksā. Nedomāju, ka pieminētai kundzei būtu jāstrādā par velti un jānodarbojas ar labdarību.

V vils 06.07.2013

absoluti piekriitu visam pirmajaa komentaaraa rakstiitajam. Man draudzene tur pastraadaaja.Kaa vienaa intervijaa teica viens krievu uznjeemeejs (tas, kursh meitu pie indiesha izdeva:))-rietumi nekad neljaus jums nopelniit. Un shiis melnaas pakaljas tam ir uzskataams piemeers. Baigaas vaacietes: Piezvaniet uz ofisu, tur jums taadaa lauziitaa valodaa atbildees, ka pusstundu smieklos lociisieties. Pa telefonu sasoliis izdeviigus pri izdeviigus apruupes variantus, bet kad juus visus citus darbus metot pie malas, ieradiisities, tad variants buus par 1100 meenesii, no kuriem atskaitiis 520 un juus buusit pielaulaats veciitim ar iipatniibam par sviestmaizi. Starp citu, veciishi jau arii taam maksaa par pakalpojumu. Veel dzirdeeju, ka neviens parasti nestraadaajot pilnu gadu. Tikko ienaakumi sasniedz 7 tk, taa pashnodarbinaatajai jaamaksaa zveeriigi nodoklji.
Ja vien jums ir varianti aarpus vaacijas, muuciet. Ok, veseliibu visur apruupee var sachakareet, bet taa kaa vaacijaa juus nekur neaptiiriis.

B bremene 07.07.2013

..."Pec atteiksanas to darit, tiku 10 min laika izlikta ar koferi uz ielas un ej, kur gribi".((
Esmu dzirdejusi, ka tas agenturas dzivoklis esot "godam likts, ne apesanai" t.i. nedomajiet, ka tur uzturesieties, lai gaiditu pienemamu variantu. Ja aizbaraukusi uz ienesiigo variantu, nepiekritisiet uz 1100 variantu, variet iet uz hoteli vai zem tilta pec izveles. Otraja gadijuma kads fricis jus obligati nekavejoties nostuchis mentiem. Savukart registresanas vacijas adresei (anmeldung) ir par brivu, bet pasnodarbinata statusa noformesana ap 30 eur (palabojiet, ja kludos). Tatad tas, par ko jus maksajiet agenturai, ir saveshana kopa ar klientu. Nu, ja citadi nevarat vinu atrast, tad "tozhe variant". Protams, klients ari ir samakajis agenturai apalu summinu par iespeju ekspluatet jus pa leto. Gan smagi slims, gan puslidz vesels vecuks, gan staigajoss, gan guloss uz gultas, gan sieviete, gan virietis var skindinat zvaninu vai nostaties pie jusu gultas nakts vidu tikai tapec vien, ka jutas sasoditi vientuls. Un galu gala vins tacu ir samaksajis par 24 h /7d majkalpotaju.

V vils 08.07.2013

Izmantojot izdeviibu, ka eeteraa ir agenturas parstavji, tadi ka sils, gribetu pajautat-kaapec tieshi 520 nevis 500 vai 550 eur?
Vai tas ir staasts par viiru, kurs tirguu paardod vistu pa 100 lati, jo "nauda vajadziiga"?:))
Apdrosinasanu tachu jus tapat no tas 520 summinjas nemaksajat, to dara gjimene. Protams, rupejoties par tautasbralju macinju, agentura ir atradusi vacijaa leetaako apdrosinasanas kompaniju, kas gimenei izmaksa tikai 50 eur menesi. Lidz ar to aprupetaja ir tiira likuma priekshaa, gjimene ar nav seviski izteereejusies, bet saprotat pashi, ka paarlauzhot muguru (kaa gadaas daudzaam apruupeetaajaam), no shadas apdrosinaashanas nebuus nekaada labuma. Normala apdroshinashana saakas no 200 meenesii, kaa, piemeram populaaraa AOK, un arii tad ne jau nu likumus nezinoshs letinsh ko piedziis.

R Rit 15.07.2013

wArī es esmu izmantojusi Inges Hees firmas Lebenswertes Wohnen pakalpojumus. Varu piekrist, ka vadītājas darba stils var būt cilvēkus pazemojošs. Lai gan valodu protu labi, man ir gadījies piedzīvot, kā Hees kundze paceļ balsi, runājot ar labticīgajām latviešu sievietēm, kuras jau tā ir uztraukušās, atstājot savas ģimenes un ierodoties svešajā vietā ar svešo valodu. Un arī es esmu bijusi lieciniece kādas potenciālās darbinieces padzīšanai atpakaļ uz Lietuvu, jo viņas valodas zināšanas un darba ētika nav izrādījusies pietiekami laba. Jāatzīst, ka pirms došanās uz Vāciju bija tikai pāris minūšu ilga telefonintervija ar firmas pārstāvi, lai noteiktu vācu valodas zināšanu līmeni. Firmai nebija vajadzīgas ne rekomendācijas vēstules, ne izglītības dokumenti, ne veselības stāvokļa pārbaudes, ne izziņas no policijas, lai gan aprūpētājām ir jāstrādā pie vecajiem cilvēkiem, kas bieži vien ir neaizsargāti. Tas pierāda šīs firmas paviršo darbu un bezatbildīgo attieksmi gan pret aprūpētājām, gan pret aprūpējamiem. Hees kundze patiešām spēj ļoti labi pārliecināt par savas firmas uzticamību, tomēr pēc ilgākas sadarbības redzams, ka dažas, par neizdevīgām kļuvušas mutiskas vai rakstiskas vienošanās detaļas var tikt ”aizmirstas”, kā, piemēram, atgadījums ar pirmās sūdzības rakstītājas es_ vienreizējo 400 eiro maksājumu, kas pēkšņi kļuvis par ikgadējo starpniecības maksu, darbinieci par to pat iepriekš nebrīdinot. Šāda problēmu risināšana Hees kundzes biznesā diemžēl nav izņēmums. Arī man ir gadījies klausīties tukšos solījumos par darba vietām ar augstāku apmaksu. Esmu dzirdējusi arī negatīvas atsauksmes no vācu ģimenēm, pie kurām esmu vēlāk strādājusi. Galu galā, neatkarīgi no Hees kundzes apšaubāmajām darbībām, esmu sapratusi, ka šādā veidā organizēts aprūpētājas darbs ir tikai ātra piepelnīšanās, nevis darba problēmu risinājums ilgtermiņā. Starpniekfirma reģistrē aprūpētājas kā Vācijā pašnodarbinātas personas (Gewerbe-Anmeldung), kas sniedz palīdzību mājsaimniecībā (Dienstleistungen im hauswirtschaftlichen Bereich). Patiesībā šiem vecajiem cilvēkiem ir vajadzīgs aprūpētājs, kam jau ir pavisam citi uzdevumi. Un šī neatbilstība ir tikai viena no vairākām. Vēlāk sapratu, ka mūsu aprūpētājas, kas izmanto Lebenswertes Wohnen starpniecības pakalpojumus, pieder pie daudzajām t.s. neīstajām pašnodarbinātajām (scheinselbststaendig), taču iestādes un citi iesaistītie uz to visu šajā gadījumā piever acis, jo valsts laikam nav spējīga vai nevēlas izveidot labāku un taisnīgāku aprūpes sistēmu lielajam skaitam veco ļaužu. Neskatoties uz visu, man šis darbs tomēr ir devis neatsveramu pieredzi un zināšanas, esmu iepazinusi daudz interesantu cilvēku un nopelnījusi arī nedaudz naudiņas, tomēr tiem, kas apsver sadarbošanos ar Hees kundzi, es ieteiktu meklēt drīzāk citu aģentūru ... Lai veicas!
P.S. Starpniekfirmas organizēto veselības apdrošināšanu varat novērtēt šeit http://www.care-concept.de.

Z zanne 04.08.2013

Ārpus tām visām komisijas maksām aģentūrai-kur rodas cilvēciņi, kas aprūpē par 1100 piekrīt strādāt? Tas ir 1.50 EUR/h, ok, ja brīva diena (nejaukt ar brīvu diennakti), tad mazliet vairāk. Aģentūra jau var žūžot ausī, cik viegls darbiņš ir aprūpēt vienu tantiņu, bet tas "vieglums" neizpaudīsies kā vairāk brīva laika. Vienkārši tā vietā, lai mazgātu vēl vienu klientu, jūs drīkstēsiet lasīt avīzi neatejot no klienta.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы