www.sudzibas.lv Laura Liepiņa Bojājums, krāpšana

Laura Liepiņa - Bojājums, krāpšana

2018. Gada 16. Novembrī dr. Laura liepiņa man veica pilnu sejas un kakla plastiku. Operācijas laikā ienesa infekciju, kuras rezultātā uz vaiga un kakla izveidojušās izteiktas dziļas rētas. Daktere pret to attiecās diezgan vienaldzīgi. Griezos klīnikā aiwa. Paldies vadībai un darbiniekiem, kas vēl šobrīd labo dr. Liepiņas kļūdas.

M

Комментарии (9)

L Lailailai 14.10.2019

Iespējama infekcija un/vai slikta audu dzīšana, tāpat kā rētaudu veidošanas biežāk ir atkarīga no pacienta organisma un īpatnībām, cukura līmeņa asinis un vēl 10 un 1 niansēm.

M Māra666 14.10.2019

Pirms operacijas tika veiktas visas nepieciešamās analīzes, un daktere tās redzēja! Visus viņas priekšnosacījumus izpildīju. Uztrauc viņas vienaldzība pret notikušo, un nevēlēšanos palīdzēt.

L Lailailai 14.10.2019

Izņemot cukura līmeni, analīzes neko citu nevar redzēt. Individuālas īpatnibas, ar kurām jārēķinās.

A abiDivi 02.03.2022

Pilnīgi nepiekrītu - pacients iziet visus izmeklējumus, kurus ārsts viņam nosaka. Ja ārsts grib redzēt hormonālo bāzi (ko gudrs ārsts grib), tad nosūtu uz attiecīgiem izmeklējumiem. Ja ārstam ir vienalga un viss tiek darīts ķekša pēc, tad nosūta tikai uz pilno asinsainu

Janis85 16.10.2019

Daktere vai ķirurģe?

M Māra666 16.10.2019

Plastikas ķirurgs

B Bankirsha 16.10.2019

Es ari esmu cietusi no Dr. Liepinas neprofesionalas darbibas,bet neesmu publiski nekur situaciju iznesusi. Ja sudzibas autorei ir velesanas un iespeja -ludzu sazinieties ar mani FB//Ingreta Jansone

D Dachuks* 07.12.2019

Man veica tauku atsūkšanas operāciju kājām. Ieteica augšstilbiem arī - noticēju.Ārprāta pēcoperācijas mocības, jo operāciju veica vasarā... arī to vajadzēja profesionālam mediķim ieteikt, ka vasarā būs grūtāks pēcoperācijas posms... Viss bija briesmīgi, kājas grubuļainas, bedres... kaut viss, kas jādara pēc oerācijas - tika veikts. Izteicu dakterei savu neapmierinātību - otra operācija... atkal nauda, jo tika ieteikts, ka tagad bik jāpaņem citas zonas... un atkal - ārprāts... Neiesaku dr. Liepiņu... nezinu par sejas operācijām, bet ķermeni viņai neuzticiet...

G Gii 09.04.2020

Man pirms gada Dr. Liepiņa veica augšējo plakstiņu blefaroplastiku. Pavirši sašuva vienu aci, kas izveidoja neglītu noslīdējuši rētu (parasti man viss labi dzīst, ievēroju instrukcijas un arī nekad neesmu bijusi smēķētāja). Pie diegu izņemšanas asistentei teicu, ka kreisā acs tāda nesimpātiska, bet saņēmu atbildi, ka savilksies,viss būs labi. Vēl pēc 3 mēnešiem ejot uz "check-up" pie Liepiņas, teicu, ka tomēr tā kreisā acs nav glīta, dziļa gara bedre, kurā āda met papildus krokas. Izlēma rētu izgriezt un pāršūt it kā labāk, taču ir vēl neglītāk. Pagājis vairāk kā gads un mana acs tagads izskatās kā 70 gadīgai omei, kaut man ir 30. Otra acs par laimi ļoti laba, rētu neredz, kas liek domāt, ka vaina tomēr nav dzīšanas procesā, bet paviršajā attieksmē. Vairs pie viņas nekad neiešu. Sajūta tāda, ka pieeja darbam ir kā uz konveijera, tikai àtrāk un vairāk sagrābt pacientus. Citādi likās jauka personība, bet darbu veic sasteigti un pavirši.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы