www.sudzibas.lv Latvijas Valsts Saema, ministru prezidents, politiķi, likumi, likumdošana

Latvijas Valsts - Saema, ministru prezidents, politiķi, likumi, likumdošana

Laba diena. Vēlos izteikt sūdzību par Latvijas valsti - Valdību, Saemu, ministru prezidentiem, prezidentu un visiem politiķiem. Esmu 40 gadus vecs vīrietis, savos 40 gados dzīvojot Latvijas valstī neatkarīgā, nekas nav pieņemts tautas, cilvēku labā, pilnībā nekas 40 gadu laikā.

Mans priekštats ir tāds ne tikai par Latvijas valsti kā tādu, bet par visām pārējām pasaules valstīm, neatkarīgi no debesu puses. Ir taču pirmkārt jārūpējās par katru cenu, pēc iespējas vairāk, pēc iespējas spēcīgāk katru gadu pieņemt visus likumus, pārmainīt, grozīt, cilvēku, Latvijas tautas labā, par katru cenu pazemināt komunālo maksājumu Cenas, par katru cenu pazemināt produktu Cenas veikalos, vajadzētu taču ļoti censties samazināt un pieņemt visu tautas labā, nevis aizbildināties ar to un šo. Algas arī paaugstina tikai skaitļu pēc, to vērtība paliek 40. Gadu laikā tāda pati, kā ir bijusi, jo kā paaugstina algas, tā paaugstinās visam Cenas, tad kāda jēga vispār paaugstināt algas, samazināt visam Cenas, nevajadzēs paaugstināt algas, paaugstinat beidzot sakarīgi algas, nepaaugstinat nekam Cenas...

Kaut kā neiet viss šis kopā, jo par katru cenu, katru gadu visu paagustina tikai, vajadzētu otrādāk būt un jābūt tā arī, ka ministriem, politiķiem, ministru prezidentiem, saemai un prezidentam vajag censties vienmēr saskaņot, pajautāt, veikt publisku tiešraides aptauju, balsu publisku skaitīšanu tiešraides laikā, vai cilvēki, Latvijas tauta vēlās pieņemsim "stambulas konvensiju", vai arī paagustināt apkures Cenas un elektrības Cenas, vajadzētu pirmstam uzjautāt ko domā Latvijas tauta, nevis no zila gaisa pēkšņi izdomāt ka to vajag. No kurienes vispār ir tāda doma ienākusi prātā? Es 100% varu apgalvot un teikt ka 90% Latvijas iedzīvotājiem nepatīk un nepiekrīt šādām idejām, 100% varu to pārstāvēt. Neviens nav veicis nekādas publiskas tiešraides balsu aptauju, lai uzzinātu ko vispār cilvēki domā. Sanāk beigu beigās, Latvijā nav vispār brīvības, tas ir tikai falšīvs apmāns šeit cilvēkiem. Sanāk ja saemai izdomā kaut ko, tā arī pieņem, neuzklausot vispār ko Latvijas tauta vēlās. Neiet tas kopā, tas nav nekas sakarīgs. Uzskatu arī ka prezidentam vispār nevajadzētu būt, tādam amatam kā tādam, jo pieņem, izskata, izdomā, ministru prezidents, tad sanāk ministru prezidentam ir lielāka teikšana par prezidentu, tad kāda jēga vispār prezidentam? Vai tiešam Latvijas tauta ir tik pasista uz augšu ka neviens neizprot šo te?

Pirmā no vairākām lietām, kuru vienkārši var atrisināt, sociālo pabalstu sistēma - invalīdiem, jaunajām māmiņām ar zīdaiņiem, bērniem, daudz bērnu ģimenēm, trūcīgajām personām, mazturīgajām personām, pensionāriem, nav izstrādāta šī lieta par sociālajiem pabalstiem Latvijas tautai, aizbildinās ministri, politiķi ar to ka citām sfērām nebūs nauda, tas ir vienkārši aizbildinājums, visu vienkārši un ātri var salabot, atrisināt un beidzot paaugstināt sociālo pabalstu sistēmu, sākot ar invalīdiem, beidzot ar pensionāriem pensijām. (par pārtikas pākām bezmaksas eu atbalsts, vajadzētu vispār tādas neražot, jo tur ir viss nekvalitatīvs, no letākajām izejvielām uztaisīts, labāk iedodat naudu priekš pārtikas produktu iegādes, pēcāk klientam jauzrāda čeks par to ka pārtika ir iegādāta, jāpadomā, vai tiešām ar 2 pārtikas bezmaksas kastēm, pietiek uz 3 mēnešiem? Tur labi ja pietiek uz 2 nedēļām, 3 nedēļām augstākais.

Jābeidz spēlēt bērnudārzs un atcerās visi, viss nāca, nāk, nāks atpakaļ, par visiem darbiem, soļiem, ticat vai nē, bet es kā prezidents to varu teikt 100%.

Jāsāk pieņemt par katru cenu, ar visiem spēkiem pieņemt, katru gadu lēmumus, likumus, pvn pazemināt utt cilvēku, Latvijas tautas labā, pirmstam arī uzjautājot ko tauta vēlās vispār. Nevis veicot elektroniskās aptaujas vai balsu skaitīšanu, kuru var falšīvi sagrozīt, bet veicot publisku tiešraides, klātienē atvērtā balsu kastē kurai var redzēt cauri, ka tava balss lapa uz attiecīgo sfēru tiešām iekrīt balsošanas kastē, kā arī veicot publisku tiešraides klātienē balsu skaitīšanu.

Ar cieņu, Pēteris

Комментарии (4)

L lejasciems 17.08.2023

Welcome to LV 🥱

profils 17.08.2023

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

B Bez_vārds 18.08.2023

Pats tumans ir plebejs. Nāca uz lekcijām ar alkohola blašķi, patika attālināties, kaut ķermenis neatbilda tam, lai būtu estētisks skats. Vispār nost ar tumanu, kauns par tādu krievu ebreju sabiedrībā.

S sannas 17.08.2023

Tev taču nav pilns rublis. Esi pamēģinājis pats audzēt vai ražot kādu produkciju? Uzaudzē kādus pāris tūkstošus cūkas un pārdod par kapeikām, lai tautai būtu lēti! Paskatīsimies, kā Tu būtu ar mieru lielu cūku pārdot par 20 eiro, nu tā, lai tauta prieciga un paēdusi. Šādu postu var uzrakstīt tikai cilvēks-patērētājs, kas pieradis dzīvot no tā , ko iedod par velti. Vēl slikti parazītam, redz slikti produkti bezmaksas pakās! Nav ne jausmas ko dod tajās pakās, jo nevienu dienu savā mūžā neesmu parazitējusi uz citu rēķina. Nevaru atļauties nestrādāt un iet diedelēt pabalstus. Līdz ar to man iet secen pabalsti un pārtika no zila gaisa. Neviens tev nav parādā un nevienam nav tevi jābaro! Nepatīk cenas veikalos, aidā! Ražo visu pats! Kur problēma? Vai tikai vaukšķēt internetā spējīgs?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы