Latvijas Tiesību centrs - nekvalitatīvs darbs

Biju šajā "centrā" uz konsultācijas... Pirmām kārtām, mani palūdza uzgaidīt smirdīgajā koridorā, kaut gan neviena nebija tajā brīdī uz pieņemšanas. Domāju, nu labi. Man bija strīds ar darba devēju, tāpēc atnācu pie juristes pēc padoma kā rīkoties. Šī juristele man pateica, ka ar visiem jautājumiem jāgriežas darba inspekcijā, ka viņi rīkosies manās interesēs. Labi, paldies, samaksāju naudiņu par konsultāciju un griezos uz turieni.

Darba inspekcijā man skaidri un gaiši pateica, ka gadījumā, kad darba devējs neatdod nodokļū grāmatiņu ir jāgriežas VIDā vai arī policijā, jo tas esot mans īpašums.

Kas par sūda juristi, kas nezin ar ko nodarbojas valsts iestādes??? Pie tam, es taču samaksāju viņai naudu par konsultāciju, bet darba inspekcijā mani nokonsultēja bezmaksas un kvalitatīvi... Šausmas, nopietnākajā jautājumā es neiešu uz šo kantorīti.

Комментарии (1)

M madrix 17.11.2013

Es pirms gada gāju tur uz darba interviju un kā ieraudzīju to gaiteni, domāju, ka nemaz iekšā neiešu. Nezinu kāpēc aizgāju, bet tas, kas mani tur sagaidīja bija vnk šausmas!!! Tas, ka blakus ir kkāds tetovēšanas salons un tualeti acīmredzot viņi dala ar to salonu jau ir kaut kas paranormāls. Iegāju kabinetā, bet sekretāre pat vispār nesaprata nevienu vārdu latviešu valodā. Gaidīju pašu juristi, jo bija aizgājusi kaut kur. Kad viņa atnāca, sāka runāt ar mani krieviski. Tikai krieviski. Un kad es sāku atbildēt latviski, tad teica, ka man taču jāsaprot, ka liela daļa klientu ir krievi. Katrā ziņā es necentos "intervijā" kaut ko parādīt, jo ātrāk gribēju tikt prom. Nosaukums jau nopietns, bet kaut kāds kreisais kantoris. Nezinu, vai tai juristei vispār ir jurista kvalifikācija.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы