Latvijas Tiesību centrs - Pagrīdes kantoris

Juriste Nadezda Klimovica uzdodas par advokati vai notaru atkariba no klienta problemas. Ja vajag pilnvaru vai testamentu - vina ir notare (man vajadzeja bernam celosanai pilnvaru, ieprieks zvaniju vinai, vai ir notars - ja, esot, varot ari iztulkot un notariali apliecinat), ja vajag advokatu tiesai - vina ir advokate. Kaut gan patiesiba nezinu, vai sai pat ir juridiska izglitiba.
Pec nosaukuma domaju, ka liels uznemums gan ar notariem, gan advokatiem, gan tulkiem, bet aizejot redzu, ka drausmiga smirdiga kantori sez vina viena pati - viss vienaa taa teikt, turklat ar taukainiem, nemazgatiem matiem!!!
Kad ierados stastit savu bedu (tiesu lietas, man vajadzeja advokatu, nevis juristi!!!), vina pat mani neklausijas, tikai krieviski atteica, ka esot advokate un tas maksa tik un tik, kad prasiju, kas tiesi tiks sagatavots, vina pateica, ka noskaidrosot, kas sai lietai nepieciesams un tad man atzvanisot. BET NAUDU PANEMA!!! LIELU NAUDU!!! Un lieki piebilst, ka kviti vai ceku neizdeva. Un nekadu ligumu ar mani neparakstija.
Tikai panemot vizitkarti ieraudziju, ka tur rakstits - juriste.
Nekompetence un neinterese par klienta problemu, bet interese par klienta naudu... sie vardi pilniba raksturo so kantori kas nosaukts tik skaista varda manot laudis par ta darbibu.

A

Комментарии (16)

J Jurists 23.01.2009

Mjā... profesionāle viņa nav nopietni, turklāt ir i juriste, i tulks, i fen-šui speciāliste. Smiekli nāk :D

K Kristīne 10.02.2009

Šai personai turklāt ir pilnīgi pretīga attieksme pret darbiniekiem. Izkalpina viņa līdz pēdējam, bet darba algu maksāt negrib. Ar pretīgu smīnu pasaka, ka līgumā norādīs tikai minimālo algu, un te nelīdz kaut tavi iebildumi, ka esi gatavs kaut pats piemaksāt nodokļiem naudiņu, lai tik norāda īsto algu. Kad Tevi grib atlaist, vispirms liek rakstīt atlūgumu, bet, kad tu atsakies to rakstīt, nomet tev priekšā rīkojumu par štata samazināšanu, bet uzreiz pasaka, lai padomā, kāda alga ir līgumā. Izbeidzot darba tiesiskās attiecības, viņa visas izmaksas veic no... līgumā norādītā minimuma. Tā rezultātā kopējā saņemtā summa pat nesedz pēdējā strādātā mēneša algu, tu kavē kredītmaksājumus, bet viņai nospļauties. Kad soli griezties tiesā, viņa izmet, ka es zinot teoriju, bet nezinot, kā notiek praksē.
Vissliktākais darba devējs, kāds man bijis.

A Agita 12.02.2009

Man vajadzeja bernam pilnvaru celosanai. Izlasu avize Rigas Santims, ka uz Marijas ielas ir notarials apliecinajums. Zvanu, saku, ka man vajag pilnvaru, vai tur ir notars, man lauzita latviesu valoda atbild, ka vina esot notars. Es vel nobrinos, vai notaram latviesu valoda nav jasaprot labak, bet ticu uz varda. Pierakstos, aizeju uztaisit pilnvaru, samaksaju 20 latus, nobrinos, ka Nadezda Klimovica nekur neparakstas, bet vina saka, ka vinas parakstu te nevajag.
Kad berns lidosta tika aizturets, jo nebija pilnvara, tikai uz lapas uzrakstits teksts, kas nosaukts par pilnvaru, skreju turpat Pardaugava pie notara (atvainojos, ka neatceros vardu) un ja - pilnigi kas cits, dokuments ar gerboni, notara parakstu un zimogu.
Piezvaniju ari uz notaru padomi, uzzinaju, ka tada notare Nadezda Klimovica nemaz neesot. Secinajums - nekad neejiet pie krapnieces, kas uzdodas par notaru. Sausmas!!!

V Velospaliktanonims 17.02.2009

Draugam vajadzeja licenci sanemt, kuru vareja iegut tikai aptuveni 2 nedelu laika. Vajadzeja atrak. Klimovicas kundze apsolija visu nokartot nedelas laika. Samaksajam 2karsa apmera par steigu. Pec tam ~2 nedelas no vietas katru dienu zvanijamies uz so biroju, tacu visu laiku sanemam atbildi, ka vina, luk, esot izdarijusi visu, kas vinas spekot, bet buvvalde ātrak neizskata. Vienigais, ko vina varot darit, ir izdot apliecinajumu, ka mes esam isniegusi dokumentus licences sanemsanai. Labi, ka gala rezultata, draudot ar tiesu darbiem par tisu maldinasanu, vina man atmaksaja parmaksu.
Otreiz licenci tur nekartosu.

K Karina 24.02.2009

Manuprāt, ļoti precīzs Nadeždas Kļimovičas raksturojums izteikts šajā anektdotē:
- Kam ir vissiltākās rokas? - Juristiem. Viņi nekad neizvelk tās no svešām kabatām.

- - 24.02.2009

Xочу уточнить - этот "юрист" работает и индивидуально, и под LTC .

J Jolka 27.02.2009

eta ejo firma Latvijas Tiesību Centrs eta ne gasudarstvenaje ucirizdenije, eta jio lichnaja firma i ana tam rabotajet juristam!!!

S Sanda 11.03.2009

...pati sliktākā darba vieta un pats sliktākais darba devējs!!!
Nerunāsim par to, ka strādāt liek ap 10-15 stundām dienā, darbu ņemt uz mājām, nelaizt pusdienas pārtraukumā. Papildus visam viņa ļoti prasmīgi izmanto mobingu, liekot darbiniekam justies kā muļķītim.
Iepriekšējā darba vietā pirms Latvijas Tiesību centra strādāju nekustamo īpašumu firmā, kurā kolektīvs mani dievināja, jo strādāju patiesi no visas sirds, visi zināja, ka darbu veicu atbildīgi un termiņos. Kad gāju prom, šefs teica, ka jebkurā brīdī tieku gaidīta atpakaļ. Pie Nadeždas strādājot, man nemitīgi tika pārmests, ka kaut ko daru nepareizi - te klientiem pateicu to, ko nevajadzēja, te parāk ilgi konsultēju klintu, te pārāk maz no klienta naudu paņemu, te neesmu kaut ko zinājusi, te pārāk ilgi meklēju internetā viņai informāciju priekš konsultācijas :) Nerunājot nemaz par dokumentu kalniem uz mana galda, kurus pēc labākās sirdsapziņas nevarēju paspēt. gala rezultātā jutos kā niecība, kas neko nemāk, neko nevar paspēt, neko nezin. Tagad esmu pat ļoti laimīga, ka esmu prom nop Nadeždas Kļimovičas. Strādāju atpakaļ iepriekšējā vietā, tikai augstākā amatā, kā pirms tam, un jūtos novērtēta, esmu pārliecināta par savām zināšanām.
Bet pats galvenais ir tas, ka Nadežda ļoti labi prot izmantot savus darbiniekus, turklāt neko nesamaksājot. Viņa, pati būdama juriste, darba līgumu sastāda, tur norādot minimālo algu, un, kad ej prom no darba, viņa tev neizmantotā atvaļinājuma kompensāciju un pēdējos 2 nostrādātos mēnešus izmaksā no minimuma, tātad reāli uz rokas saņem aptuveni 3x129Ls, kas nesedz pat tavu algu. Un viņa vēl uzņirdz, kad pasaki, ka vērsīsies tiesā - viņa pēc līguma tev visu izmaksājusi.
Godaprāta šai sievietei nav nemaz. Viņa nav nedz laba darba devēja, nedz laba juriste.

A Agate 01.04.2009

Es arii saskaaros ar faktu ka shajaa kantorii madaama uzdoas par notaaru.
Biju taisiit testamentu ar divaam kaiminjieneem. Vinja uztaisa bet bez gjeerbonja bez ziimoga. Kaiminjiene saka, ka vinjai taads esot bijis, bet madaama man atbild ka arii shis ir deriigs bet ja grib ar ziimogu un gjeerbonu jamaksa vairak.
Panjeemu savu testamenta lapeli un vienu dienu aizgaaju pie cita notaara - Eilandes zemesgramata.
Vina man saka, ka tada notare Nadezda Klimovica neesot. Taapeec arii testaments esot taisiits privaataa kaartaa un esot bez zimoga. Jo vinjai nemaz neesot tiesiibas izmantot gjeerboni vai likt ziimogu. Vinja gan man teica, ka shii lapele varot palikt. Bet es gribeeju buut droshs taapeec paartaisiiju pie shiis notaares un dabuuju ar gjeerboni un ziimogu. Pie kraapnieces nekad vairs neieshu!

A Agate 08.04.2009

Nesaprotu, kāpēc valsts nevēršas pret šādiem krāpniekiem???? Ko dara Tieslietu ministrija? Vai tad uzdošanās par zvērinātu notāru nav pārkāpums????????

L Lāsma 17.04.2009

Tieši tā - tikai, lai tas notiktu, Jums kā cietušajam jāvēršas ar iesniegumu policijā (ja ir notikusi krāpšana).
Un vēl - mīļie cilvēki nekad nevienam juristam, vai kam citam, no kā pērkat kādu pakalpojumu NEMAKSĀJIET NAUDU kamēr nav parakstīts līgums, vai pretī saņemts čeks vai kvīts ar atšifrētu pakalpojumu, ko Jūs pērkat. Citādi Jums nav reālu iespēju pierādīt, ka esat kaut ko maksājuši un līdz ar to cietuši.

Juriste

K Kristīne 19.05.2009

1)Es ieteiktu visiem, kas izmanto SIA Latvijas tiesību centrs pakalpojumus, Līgumus, parakstītus vai neparakstītus, iesniegt Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, lai izvērtē gan Nadeždas Kļimovičas prasības maksāt naudu par nepadarītu darbu (nenotikušu tiesas sēdi, piemēram), gan prasību maksāt ne tikai par tiesas sēdēm un to, ka viņa tajās, kā nu māk, tā pārstāv klientus, bet arī pēc tam +% no īpašuma pārdošanas vērtības, piemēram, gan ietverto šķīrējtiesas klauzulu.
2)visiem, kam SIA Latvijas tiesību centrs neizdod kvītis, ieteiktu doties uz VID ar iesniegumiem.
3) visus tos, kurus SIA Latvijas tiesību centrs krāpj, šīs firmas valdes loceklei Nadeždai Kļimovičai uzdodoties par zvērinātu notāri vai apgalvojot, ka LTC ir valsts iestāde, doties uz policiju.
4) nabaga darbinieces, kas par Ls 90 līgumā un Ls 250-450Ls uz rokas (vai apsolītus un nesamaksātus), mudinātu nepiekrist strādāt pie viņas (daudzi darba devēji līgumā norāda nepilnīgu summu, tomēr atšķirībā no šīs vietas, citi vismaz maksā apsolīto, bet Nadežda - tikai to, kas līgumā :D)
Visiem, pirms doties uz Marijas ielu 21, Rīgā, ieteiktu paklausīties un palasīt rekomendācijas, pareizāk sakot - sūdzības par šo firmu. Varbūt lieki izmesto naudu var iztērēt lietderīgāk?

K Kristīne 01.06.2009

Vakar LNT TOP 10 rādīja darbā iekārtošanas firmu Amador, kas apkrāpusi n-tos cilvēkus. Lai cik pārsteidzoši neliktos, šī krāpnieku firma Amador (arī Algarve, arī Almenija) bija SIA Latvijas tiesību centrs pastāvīgais klients. Tāds tādu atrod :D

J Juris 28.12.2009

Biju lasiijis komentaarus un dzirdeejis mutiskas atsauksmes par sho iestaadiijumu - Latvijas tiesiibu centrs. Tomeer viens ir tas, ko runaa, bet pavisam kas cits, ko izbaudi pats. Taa nu es, neskatoties un zinaamajaam sliktajaam atsauksmeem, vienu dienu pats saskaaros ar sho kantori. Nejaushi uzgaaju vinjus internetaa - www.ltcentrs.lv. Lasu - darbinieki mineeti daudzskaitlii, kompetenti, atbildiigi, u.t.t. Man bija paaris viegli jautaajumi par manu maksaatnespeeju. Tachu konsultaacijaa sanjeemu pilniigi aplamas atbildes. Lai gan tur seedoshaa juriste (viena, nekaads birojs tur nav!!!) man apgalvoja, ka vinjiem esot pieredze shaados jautaajumos, vinjas atbildes liecinaaja pilniigi preteejo. Peec tam biju aizgaajis uz maksaatnespeejas administraaciju, kur pat pasmeejaas par vinjas sniegtajaam atbildeem. Turklaat vinja veel prasa 1000Ls par pieteikuma un plaana sagatavoshanu. Kaa var prasiit taadu pikji par lietu, ko vispaar nepaarzin???
Taa nu tagad arii es varu teikt, ka shii ir nekompetenta krapnieku iestaade.

V viktorija 28.05.2011

hochu dobavitj cto eta sharazhkina kontora tolko i umeet, cto naduvatj ludej...ja k nej hodila, ona zagnula gonorar takoj ctou menja volosi dibom vstali...a v itoge-vse cto ona mne skazala-hrenj..vranje...nicego otsuditj ja i nemogla...slava bogu cto ja kvartiru nezalozila dla togo ctob ej zaplatitj...bezdarnostj ona..i kak jurist (esli zakonov neznaet)i kak notar...

S sūdzos 25.01.2013

Nadežda Kļimoviča nav notāre!!! Viņa par tādu tikai uzdodas, taisot pilnvaras, testamentus, u.t.t. Viņa pat laikam nav juriste, jo nav ne maģistrs, ne doktors.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы