LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Latvieši neprot organizēt sava pasta sistēmu

Latvijas Pasts - Latvieši neprot organizēt sava pasta sistēmu

Man tika nosūtīti ārkārtīgi svarīgi dokumenti no ASV. Pēc zīmogiem var spriest, ka visas valstis laida cauri manus dokumentus, bet Latvijas pastam nepatika, ka daži papīrīši sver vairāk pa vienu lapiņu, tādēļ mana paka ceļoja turp-atpakaļ no ASV līdz Latvijai 5 reizes. Un visas reizes tikai Latvijas pasts nelaida. Mana kompānija zaudēja šādas neprofesionalitātes dēļ diezgan lielu naudas summu. Galu galā pasūtīju savus dokumentus caur Fedex un atnāca pa 3 dienām.
Liekas, ka tikai latvieši Eiropā nevar organizēt sava pasta sistēmu. Pat atpalikušās valstis labāk organizēti.
Šo dokumentu dēļ, es varētu iesūdzēt Latvijas pastu un vinnētu lietu...
Liels lūgums Latvijas pastam, nomainiet vadību (personālu arī-večiņas strādā pēs PSRS laika standartiem), esiet organizētāki, jo pasts ir valsts seja. Jūs mūs apkaunojat un par mums pasaulē runā, ka latvieši māk tikai būt pakļautībā, un nav nekādu dotību vadīt un organizēt.

P

Комментарии (4)

R Raivis 06.11.2009

man tika suutiita no aarzemeem nauda un taa pazuda, visi dokumenti liecina, ka nauda nodota latvijas pastam, tachu nauda pazuda un latvijas pasts neuzskata par pienaakumu naudu atmaksaat.

P pf 11.11.2009

absurdi, ka pasts neuzņemas nekādu atbildību! ir taču jāatbild par viņiem nodotām, uzticētām lietām!

H Hugo Djego 11.11.2009

Poļina, varbūt, ka pasts ta dara drošības nolukos, lai Bin Ladens kādu cūku gripu neatsūta.T o nekad nevar zinat, no kuras valsts, jo viņam visur ir sabiedrotie.

B BaibaKalniņa 25.03.2011

FedEx ir ok, bet vēl lētāks un tikpat labs ir Aramex kurjerpasts. Jau 2 gadus sūtu ar šo un vienmēr viss čikeniekā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы