LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Krāpšana. Slikts serviss

Latvijas Pasts - Krāpšana. Slikts serviss

Šodien sūtīju parastu vēstuli uz Asv. Pēc Latvijas pasta tarifu kalkulatora tarifs ir eur 1,42, kurš tāpat salīdzinot ar ārvalstīm ir diezgan augsts. Man par izbrīnu man pastā paprasīja vēl eur 1,39 Sakarā ar covid-19. Kopā tas sanāk eur 2.81. Tā esot nolēmusi valde. Vai tas parastam Latvijas iedzīvotājam nav par augstu? Vai tik Latvijas pasts netaisās atkal iedzīvoties uz pandēmijas rēķina? Es uzskatu ka tur ir vainīga ļoti slikta organizācijas vadīšana vai mantkārība.

Kārlis.

14.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (5)

⛔️ 15.04.2020

parasts Latvijas iedzīvotājs uz ASV vēstules nesūta, tāpēc maksā kā neparastais

Koronavīruss. Visu ir grūtāk aizvest, jo gaisa satiksme ir galīgi čau!

BondsBonds 15.04.2020

No kuras Padomju soc. republikas esi. Viss maksā, cik maksā attiecīgajā situācijā. Ja nēesi spējīgs ar knipi mainīt situāciju Pasaulē, tad nāksies vien maksāt, akceptēt realitāti.

R rudens06 15.04.2020

Latvijas Pastam laikam nav konkurences tāpēc tarifus maina kā zeķes. No ārzemēm nākošiem sūtījumiem gan tarifi nemainās, lai gan tur arī ir pandēmija. Sūtījumus saņemu daudz un tie dažviet ir zemāki kā Latvijas pastam bez visas šīs krīzes. Neesmu komunists bet, pārmaksāt netaisos. Ja uzņēmums iet uz grunti, tad nauda kaut kur jāņem. Vai ne?

M MGT 08.05.2020

Autoram vajadzētu izlasīt rakstīto pirms mētāties ar skaļiem vārdiem!
Jā - "maksā, cik maksā". Latvijas pastam ir Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) noteikts cenrādis. Piemaksas un uzcenojumi šajā laikā ir ne tikai amorāli, bet arī pretlikumīgi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы