LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Namsaimnieks Slikts serviss, īpašuma bojāšana

Latvijas Namsaimnieks - Slikts serviss, īpašuma bojāšana

19.02.2021, pēc vairākkārtējiem zvaniem un atgādinājumiem par šī darba nepieciešamību, Latvijas namsaimnieka pārstāvji notīrīja mājas jumtu. Šo darbību laikā, vairākās vietās, no stiprinājumiem tika izrauti elektrības kabeļi.

Vai tas atbilst darba drošības noteikumiem: nezinu. Apšaubu.

Šodien, 04.03.2021, Latvijas namsaimnieka pārstāvji pašu norautos kabeļus vēl joprojām nav piestiprinājuši atpakaļ.

Neesmu speciālists elektrības jautājumos, bet, pirmajos trīs attēlos esošais kabelis ir pārāk resns lai būtu nesvarīgs. Tā atrašanās vieta un brīva pieejamība pat neliela auguma dzīvajām būtnēm (otrais attēls - Augstums_no_zemes. Jpg) ir apdraudējums cilvēka un citu dzīvo būtņu dzīvībai, veselībai un materiālajām vērtībām.

Uz sūdzībām par esošo situāciju Latvijas namsaimnieka pārstāvji nav reaģējuši, spriežot pēc viņu iepriekšējajām darbībām, vajadzības gadījumā atrunāsies ka informāciju nav saņēmuši.

Дополнено Dzīvokļa.Īpašnieks 08.03.2021

Papildus jau minētajam: Latvijas Namsaimnieks, diemžēl, tikai mutiski, apsolījis arī izvest sniegu - lai netek pagrabos pa gadiem nesalabotajām pagrabu ieejām. Tas nenotika. Kā rezultātā liela daļa no jumta nostumtā, dažādās vietās sagāztā, sniega siltajās dienās izkusa un satecēja pagrabos.

Attēlus pievienošu komentārā.

Ответ от Latvijas Namsaimnieks Ответ от представителя 10.03.2021

Cienījamā Merķeļa ielas 6 dzīvokļa īpašniece,
18.02.2021. Latvijas Namsaimnieks partneri bija apsekot sniega daudzumu uz mājas jumta, un tajā brīdī konstatēja arī elektrības kabeļu stiprinājumu bojājumu (sk. bildi ar datumu pielikumā). Šobrīd stiprinājumu bojājumi jau ir novērsti un vadi piestiprināti atpakaļ pie fasādes (sk. bildi pielikumā).

Ответ от Latvijas Namsaimnieks Ответ от представителя 10.03.2021

Labdien, pielikumā bildes fakta konstatēšanas brīdī (18.02.2021.) un pēc remonta (07.02.2021.).

Ответ от Latvijas Namsaimnieks Ответ от представителя 10.03.2021

.

Комментарии (1)

D Dzīvokļa.Īpašnieks 08.03.2021

Situāciju pašā pagrabā neredzu - slēgts. Pielikumā attēli no ārpuses.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы