LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Namsaimnieks Krāpšana, darbības imitēšana

Latvijas Namsaimnieks - Krāpšana, darbības imitēšana

Sveiki! Par tā saukto namu apsaimniekotāju, kas atklāti liek krāpties apkopējām. Tā kā līgumā teikts ka 2x ned uzkopj koplietošanas telpas, tad apkopējām pirmdienās pēc reālās uzkopšanas pie ziņojuma dēļa jāparakstās arī par iepriekšējās nedēļas piekdienu, it kā arī uzkopa. Svētdienas vakarā paraksta par pagājušo piektd darbu nav, bet pirmdien parādās... Un tā visu 2018. Gadu, kaut tika vadība brīdināta, ka īpašnieki šo viltību atkoduši... Es to aprīlī viņiem uzrādīju personīgā sarunā, bet viņi tā turpināja līdz 2019. G. Martam

01.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

U

Комментарии (1)

Latvijas Namsaimnieks Ответ от представителя 27.12.2019

Paldies, Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs. Pamatojoties uz Jūsu pretenzijām tika veiktas pārrunas ar par uzkopšanu atbildīgo personu, kas veica Jūsu norādītās darbības, parakstoties par iepriekš neveiktiem darbiem. Ņemot vērā, ka arī pēc pārrunām situācija neuzlabojās, apkopēja tika nomainīta. Ceram, ka pašlaik problēmu ar telpu uzkopšanu nav.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы