LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Namsaimnieks Avārijas novēršanā pēc 6 stundām

Latvijas Namsaimnieks - Avārijas novēršanā pēc 6 stundām

Ir pagājis mēnesis kops avārijas - kanalizācijas akas pārplūšanas un appludināšanas dzīvokļi, Lugažu iela 14 avārijas novēršanā notika pēc 6 stundām, kuras rezultātā ir radusies zaudējumi.
Latvijas namsaimnieks ar zemu atbildības līmeni uzskata, ka tas nav viņu pienākums rūpēties par maju. Neesmu saņēmusī atbildi kāds būs risinājums šajā konkrētā situācijā.

23.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Latvijas Namsaimnieks Ответ от представителя 29.09.2020

Labdien, paldies par Jūsu ziņu!
Mēs atvainojamies par ilgo gaidīšanas procesu, bet šis gadījums nav atstāts novārtā un tiek risināts. Esam sazinājušies ar Rīgas Ūdens un pasūtījām akas vāka uzstādīšanu, kā arī veikt aku tīrīšanu. Tai pat laikā sazināmies ar sadarbības partneriem, kuri bija atbraukuši novērst avāriju par daļēju remonta izdevumu segšanu. Abi sadarbības partneri vēl nav snieguši atbildi, līdz ar ko tālākās darbības šobrīd veikt nav iespējams.
Mēs cenšamies pēc iespējas ātrāk atrisināt šo situāciju, bet vēlākais likumā noteiktais termiņš, kad sadarbības partneriem ir mums jāatbild ir 30 dienu laika. Pēc atbildes saņemšanas, mājas vecākais tiks informēts par tālākām Latvijas Namsaimnieks darbībām.

S

Комментарии (4)

V vitols 23.09.2020

Namu apsaimniekotāja rīcībspēja ir atkarīga no iedzīvotāju maksātspējas!

н НеКариньш 23.09.2020

Nu ja: bet alga viņem sakot no 2000 menesī... Mums - 2-3 reiz zemāk...

V vitols 23.09.2020

Alga ir 2000 lai varētu oficiāli norakstīt rēķinos samaksāto naudu.

H Helsu 23.09.2020

Isti nesaprotami ir kadu risinajumu jus gaidat? Ka izremontes bojato dzivokli? Katrs dzivoklis gadijuma nav privātīpašums un pats saimnieks ir atbildigs par vinu, sini situacija, namu parvalde bija jauzzaicina, lai fikse bojajumus, ja dzivoklis ir apdrosinats tad taisna cela ar sledzienu pie viniem. Starp jums un namu parvaldi ir jabut ligumam, kur ir atrunats kurs un par ko atbild un kuram ir kadi pienākumi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы