LV RU

Latvijas Nafta 84 DUS Ērgļi - Nelaipna apkalpošana

Apkalpošanas speciāliste Svetlana Zariņa ļoti nelaipni apkalpo, neatbild uz sveicienu, lai gan viņai būtu pirmajai jāsveicinās ar klientu, kad pasaka - paldies, neatbild ar lūdzu, pilnīgs klusums, pārgriezta, neapmierināta sejas izteiksme. Lūgums vadībai izskatīt klientu apkalpošanas speciālistes attieksmi pret saviem tiešajiem darba pienākumiem pret klientiem. Paldies!

L

Комментарии (2)

Sardele 17.04.2019

Jā nu.. ko lai saka...varbūt vēl sarkanu paklāju izritināt jums? Varu saderēt, ka paši ikdienā esat tādi, kas pirmie nesveicinās, taču čakli mākat citus analizēt un kritizēt. Sūdzība par neko. Vēl varētu saprast, ja pārdevējs jūs mātes valodā pasūtītu un vēl iespertu pa pakaļu. Lai laba diena. Analoģija šàda veida sūdzībām ir vieglā sastrēgumā esot, Waze spaidīt vissarkanākos toņus, ka nu baaaaigais standstill. Lai veicas arī turpmāk uzvilkties no patiesi nebūtiskā.

S Svetlana Zarina 18.04.2019

Gribu redzēt to cilvēku, kas mani nepatiesi apvaino.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы