www.sudzibas.lv Latvijas Loto Tuksas biļetes

Latvijas loto - Tuksas biļetes

Esmu ieguvis atkarību - pērku nokasāmās loterijas biļetes. Lasis, sapnis, blūzs, pat 3 gab simtsgades pa 5 eur gabalā utt. Šogad tam esmu iztērējis kādus 90 eur, bet vinnējis 4 eur.
Secinājums viens - vai nu es esmu totāls neveiksminieks kas kā magnēts pievelk tukšas biļetes, vai kaut kas nav kārtībā ar biļetēm, vai biļešu kantori. Reizēm braucu uz Lietuvu un pērku tur. Pa 9 eur nopirku un 7 eur atguvu. Arī aprunājoties ar citiem cilvēkiem, - neviens nepazīst cilvēku, kurš kaut ko vairāk par 2 eur vinnējis, un acīmredzot tās biļetes reti kurš pērk - dažas nopērk un neko nevinnējot apstājas - ne ta kā es. Reizem ziņu portālos var izlasīt ka pensionārs no saldus vai zemnieks no Preiļu novada vinnējuši lielāku summu - bet vai tā taisnība - nezinu. Tas spēles - bingo, utt ko rāda pa tv - tur jā - reālus cilvēkus rāda un ir dzirdēts ka kaut ko vinnē. Bet ar tam nokasāmajām gan mistika. Laikam pamatoti to sauc par muļķu nodokli. Ir vairākas domas:
1. Biļetēs var ielikt tik laimestu cik vēlas - neviens to taču nevar izkontrolēt.
2. Biļetes kaut kur ražo, un tās pilnās kāds tur izķeksē
3 pardošanas vietās ar kādu super lāzeri apskata to kas zem ta krāsas slāņa un labās biļetes izņem.
4 ir cilvēki, kā es, kam rokās ir magnēts, kas pievelk tikai tukšās biļetes.

Gribētu dzirdēt citu cilvēku domas - varbūt es maldos, un pērkot biļetes tādā apjomā kadreiz arī kaut ko vinēšu? Bet varbūt mest pie malas to nelietderīgo naudas tērēšanu?

Ответ от Latvijas Loto Support Ответ от представителя 29.11.2017

Labdien!

Esam apskatījuši Jūsu situācijas aprakstu un arī domas par to, kas bijis par iemeslu neveiksmēm loterijā.

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka katrai loterijai ir noteikts laimestu fonds, atbilstoši attiecīgās loterijas noteikumiem, kas ir apstiprināti Izložu un azartspēļu inspekcijā. Laimesti katrā loterijā atbilst apstiprināto spēles noteikumu nosacījumiem, kas ir norādīti arī uz loterijas biļetes.

Valsts akciju sabiedrība Latvijas Loto organizē loterijas atbilstoši Azartspēļu un izložu likuma normām, Eiropas Loteriju asociācijas un Pasaules loteriju asociācijas standartiem, kā arī savā darbībā ievēro Eiropas Loteriju „Atbildīgas spēles” standartu izpildi un atbilstību ISO kvalitātes prasībām. Mūsu darbību vietējā mērogā uzrauga Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija.

Momentloteriju biļetes tiek ražotas, stingri ievērojot visus kvalitātes un drošības standartus, katrai biļetei ir unikāls numurs un uzskaite tiek veikta vairākos līmeņos.

Arī bažas par iespēju pārbaudīt momentloteriju laimestu zem īpašā krāsas slāņa ir liekas, jo krāsa radīta, izmantojot tehnoloģijas, kas novērš šādu krāpšanās iespēju. Loteriju biļešu drošība noteiktā regularitātē tiek ārēji testēta neatkarīgā testēšanas laboratorijā.

Bet spēlētāju veiksmes stāstus vienmēr aicinām apskatīt mūsu mājaslapā www.latloto.lv, kā arī sociālajos tīklos.

Ar cieņu -
Latvijas Loto

Дополнено Leons7 11.12.2017

Nesen nopirku atkal divas simtgades, kā ari divas Lasis- atkal ,protams tukšas. Nedēļas nogalē aizbraucu uz Šauļiem un nopirku vienu biļeti Maksimā- uzreiz neliels naudas laimests. Tātad pēc statistikas, ja nopērk kādas 5 biļetes vismaz uz vienas jābūt kaut vienam eiro. Nezinu pat ko man domāt. Loterijas rada atkarību, un ja kādi veiksmes stasti ir- tad ne priekš visiem,acīmredzot. Ja vēlreiz tādas biļetes pirkšu -tad tikai ne Latvijā.

L

Комментарии (5)

P Philips11 22.11.2017

Tas jau sen ir zināms, ka varbūtība kaut ko laimēt no šīm biļetēm ir niecīga. Pat latloto mājāslapā var redzēt,cik biļetes ir laimīgas un cik nē, tīrā laimes spēle. Internetā pat viens bija izrēķinājis, ja viņš nopirktu visas šīs biļetes, būtu mīnusos!

C critical thinker 22.11.2017

ģeniāls Tev tas viens rēķinātājs. ja laimestos izmaksā 40-45 procentus - kas tur jārēķina?

Ventilators 22.11.2017

Dzirdēju, ka katrs Narvesen kiosks ir aprīkots ar 300 tūkstošus vērtu skeneri, tikai dēļ kasāmām biļetēm

alergologs 22.11.2017

Procentuāli lielāka iespēja, ka Jūs uz ielas notrieks automašīna, nekā izvilksiet lielo laimestu no loterijas biļetes.

д Джонни 22.11.2017

Товарищ, слезай с азартных игр, пока не поздно! Это наркотическая зависимость, и пресечь это только в твоих силах.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы