www.sudzibas.lv Latvijas Loto Darba apstākļi

РешеноLatvijas loto - Darba apstākļi

Labdien. Jau ilgus gadus pērku loterijas biļetes Cēsis, Uzvaras bulvārī 1, kas atrodas universālveikala pirmajā stāvā. Pie abām meitenēm Anita un vinnētas eju kā pie jaukām paziņām. Kādreiz apjautājos, vai nav grūti tās ilgās stundas strādāt tik mazā kvadratūrā un visa diena jāpavada pustumsā. Zinu, ka esam pacietīgi un izturīgi. Bet gribas pajautāt, vai tik turīgam uzņēmumam kā latloto nav iespējas radīt piemērotākus darba apstākļus saviem darbiniekiem. Ceru, ka kādu tas ieinteresēs un parūpēsies par šīm darbiniecēm. Ar cieņu, cēsiniece Anita.

16.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Purene 16.07.2021

Lūdzu neņemiet šo sūdzību vērā. Pēc brīža apdomājos, vai mana rīcība un sūdzība ir pamatota un mana personīga nostāja nav par pamatu ko mainīt. Atvainojos par sagādātām neērtībām. Ar cieņu Anita.

P

Комментарии (3)

Good Intentions 16.07.2021

Nebūtu slikti, bet pieņemu, ka bija iepazīstināti ar darba vietu.

Joe Rogans👽 16.07.2021

Cilvēki nav suņi, lai visu dienu sēdētu mazā tumšā būrī. Pareizi ir, ka uzrakstīji sūdzību.

I ilrgjefiho 17.07.2021

Darba devēja pienākums ir nodrošināt atbilstošu apgaismojumu. Tajā darba vietā 500lx. Tas pats ir ar mikroklimatu.
Latvijas loto ir ļoti turīgs uzņēmums. Piemeram valdes locekles diānas d ienākumi 2020. gadā ir 100 000+, bet valdes priekšsēdētajai 90 000+ un 3000+ mēnesī pensija

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы