www.sudzibas.lv Latvijas Loto Momentloterijas - krāpšana

Latvijas loto - Momentloterijas - krāpšana

Nopirku 4 simtgades un 5 pērles, visas tukšas, kā jau šeit citi raksta, labāk noskalot pa taisno podā vai aizdedzināt cigareti ar to piecīti vai čiriku pērles gadījumā, negribu žēloties, neviens nespieda spēlēt, bet vai tas ir normāli, ka realitātē nevar neko dabūt atpakaļ?

20.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Комментарии (6)

B Bez vārda vārds 20.04.2022

Saprotu Jūs, bet rodas tikai jautājums, kā šādi spēlētāji tiek tādos superbingo raidījumos un vinnē tūkstošus? un dažs labs pat vairākas reizes tiek spēlē...

G Gonzo23 20.04.2022

Jautājums, cik desmiti tūkstoši cilvēku spēlē katru nedēļu un 20 gabalus paņem uz studiju, protams, jāatceras, ka tā ir loterija, ko es ļoti labi apzinos. Nezinu, kā tur var tikt, bet es vairāk nespēlēšu, man pietiek.

G Gonzo23 20.04.2022

es vairāk par tām momentloterijām tieši domāju, superbingo varbūt ir savādāk, cik ir internetā spēlēts - vienmēr ar zaudējumiem

B Bez vārda vārds 20.04.2022

Ea vispār tam visam neticu. Es labāk ko garšīgu pa to naudu nopelnu. Tas ir reāls ieguvums :)

A anse22 21.04.2022

Nekas tur savādāk nava tauta.
Izspēlē cirku lai cilvēki redz un spēle, bet rezultāts nule. Ja viņi katru nedēļu izpeletu mašīnas un tādas naudas summas tad sen jau bankrota būtu! Reizi pusgadā varbūt reāli kāds vine kādus 5000 un tas arī vis. Man arī gadījās ka no 5 biļetēm visi tukši, tāpēc kategoriski vairs neperku tos audus.

Joe Rogans👽 21.04.2022

Nopērc visas "#€#_##" loterijas biļetes par 5 miljoniem, 3 miljonus tu laimēsi un 2 miljonus savāks latloto. Es nesaprotu cilvēkus, kuri cer kaut ko laimēt šajā lohatronā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы