Latvijas loto - Krāpšana

Guntis Kalvāns kārtējo reizi tiek izlozēts dalībai studijā... Jautājums - kas notiek ar iesūtītajiem spēļu komplektiem - pirms spēles, spēles laikā un pēc spēles? Kurš un kā pārbauda komplektu atbilstību un kā tiek iznīcināti komplektu, kuri jau piedalījās spēlēs? Vai spēlētājam ir iespēja pārliecināties, ka viņa nosūtītais komplekts vispār ir ticis līdz "lielajai" kastei? Kaste caurspīdīga, bet loterijas process - nē... Arī Kristīnas Ozolas un vēl dažu spēlētāju regulārā parādīšanās studijā ir interesanta...

04.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Latvijas Loto Support Ответ от представителя 06.09.2022

Labdien!

Laiku pa laikam nākas secināt, ka ir izložu dalībnieki, kuri tiek izlozēti biežāk, jo spēlēs piedalās biežāk nekā citi. Spēlētāji, kuri tiek izlozēti biežāk, mēdz iesūtīt daudz biļešu komplektu, vairojot savas izredzes tikt izlozētam, bet, protams, jāatzīst, ka arī īpaša veiksme ir šo “laimīgo” personu sabiedrotā.

Tiklīdz pamanām šādu regularitāti, pievēršam pastiprinātu uzmanību, jo mūsu nolūkos nav vairot skepsi par loteriju godprātīgu norisi. Veicam nepieciešamo izpēti, lai pārliecinātos, ka spēlētāju darbības ir atbilstošas izlozes noteikumiem, kā arī rūpējamies, lai loterijas dalībnieki spēlē atbildīgi – pārmērīgi neaizraujas ar dalību loterijās.

1. Pēc komplekta saņemšanas VAS Latvijas Loto tiek veikta tā pārbaude. Pārbaudi veic speciāli komplektu apstrādes darbinieki. Ja komplekts neatbilst loterijas noteikumu prasībām (nav nepieciešamās biļetes, nederīgs iegādes laiks) un/vai uz tā ir noradīta nepilnīga informācija par komplekta īpašnieku (informācija nepieciešama, lai laimesta gadījumā varētu identificēt laimētāju), komplekts tiek brāķēts un izlozei netiek pieņemts.
2. Sestdienas izlozē piedalās komplekti, kas saņemti VAS Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19 līdz piektdienas (dienas pirms izlozes vai arī iepriekšējā darba dienā pirms izlozes dienas, ja piektdiena ir valsts noteikta brīvdiena), plkst. 14:00. Komplekti, kas saņemti vēlāk, piedalās nākamajā izlozē.
3. Katrs komplekts piedalās tikai vienā tuvākajā izlozē.
4. Pēc izlozes komplekti tiek iznīcināti kā konfidenciāli dokumenti.
5. Spēlētājs uzreiz pēc komplekta iesūtīšanas var vērsties Latvijas Loto pa tālruni 67227681, norādot datus par iesūtīšanas laiku, komplekta nodošanas veidu, datus, kas norādīti uz komplekta. Latvijas Loto pārstāvis, vadoties pēc sniegtās informācijas, attiecīgi atlasīs iesūtīto komplektu un informēs par saņemšanu.

https://www.latloto.lv/lv/page/informacija-par-papildspelu-bilesu-komplektu-iesutisanu

Комментарии (16)

Joe Rogans👽 04.09.2022

Varbūt šiem cilvēkiem ir smaga azartspēļu atkarība un viņi iesūta kādus 300 komplektus.

B Bez_vārds 04.09.2022

Gribētu zināt, vai vēl kādā valstī kāds sūdzas par loteriju uzvarētājiem. Nav dzirdēts 😁

A anse22 04.09.2022

Ох уж этот синьор помидор в каждой бочке затычка :))))) тебе бы в депутаты со своей умственной отсталостью гляди и справедливость наведёш:))))))

A anse22 04.09.2022

Жалуешься и ноеш здесь ты в каждом объявлении чудо с колхоза! Un esi Latvija raksti Latviski pajoliņ!

Good Intentions 04.09.2022

Esam internetā nevis Latvijā. Šai lapai ir pieejama latviešu un krievu valoda, kā arī ši lapa ir baltkrievu produkts.

A anse22 05.09.2022

Tāpēc es skatos ka Lukašenko audzētie tomāti sāka runāt un nesmuki uzvesties šajā portālā :))))))

A anse22 05.09.2022

Что бы тебе было что комментировать :)))))
Ты смотрю как шавка все тявкаеш и тявкаеш, ты хохол что ли?!

A anse22 05.09.2022

Помидорина ты сам поня что написал :)))))
Твою анкету тожи можно прочитать, и жалобы твои детские :))))))
К своим коришам можиш сам съездить борща похлебать :)))))
Это ты здесь такой умный, везде комменты ставил, а в реале ты ботаник, который дажи пикнуть не можит, твой старый ник тожи я помню и помню как тебя тут засрали чудо ты тепличное :))))))

A anse22 05.09.2022

Мдааааа... И это пишит неудачный айтишник в очках и не стриженой головой который сидит дома на шеи у мамы по 14-16 часов играет комп, пишит тупые комменты и имеет 2 друзей геймеров :))))) а Тукумс причём тут помидорина?! Работу найди и голову полезным забей чудо с типлицы

A anse22 07.09.2022

Мдааааа... И это пишит неудачный айтишник в очках и не стриженой головой который сидит дома на шеи у мамы по 14-16 часов играет комп, пишит тупые комменты и имеет 2 друзей геймеров :))))) а Тукумс причём тут помидорина?! Работу найди и голову полезным забей а не шарся по анкетам чудо с типлицы, или сходи пиццу покупай можит в этот раз тебе третью пицу дадут :)))) хотя что бы пицу покушать нужно тогда у мамы денег спросить :))))) и голову помнить тожи

D dxd6 22.11.2022

Guntis Kalvāns superbingo jau kā mājās 😂

P Par visu un neko 13.12.2022

Nu nezinu, nezinu, Latloto atbilde par īpašo veiksmi diez ko nepārliecina :D Pat, ja konkrētais presonāžs iesūta 1000 komplektus nedēļā, matemātiskā varbūtība, ka tieši viņa biļete būs tā vienīgā laimīgā no vairākiem tūkstošiem, ir ļoti maza. Vēl jau jautājums, cik tie nejaušie algoritmi, kas noteic uzvarētāju, patiešām ir nejauši. Algoritmu uzstādīt var arī tādu, lai izlozē to, kuru vajag izlozēt.

Starp citu, kur problēma noteikt griestus, cik vienā nedēļā viena persona var iesūtīt tās savas nelaimējušās biļetes, lai nav tā, ka pie laimestiem vislaik tiek pāris atkarīgie? Ja vislaik pie laimestiem un papildspēlēm tiek pāris cilvēki, tad tā vairs nav laimes spēle, bet dažu atkarīgo bizness.

M Murka38 14.03.2024

arī Biruta Rolle aizdomīgi beži tiek izlozēta

E Edgars Rakvičs 15.04.2024

Sudi tikai ar taM loterijam ... tas pats vien ka automati ieguldi un pazaude un sedi bez lidzekluem...
Es pa gadu esmu iegadajusies kadas 1000000 simtgades.momentliterijas,10000 miljona un 1000 perle + tronu spele un neka...ne papildspeles ne biletes...
Un ari skaitļu loterijas neka...
Meli un krapšana...kaut vini likvidetos ar savu krapšanas metodi...

I Inese Paulicāne 16.04.2024

Neloģiski 8gadu laika regulari spēlējot nekur netikt...bet dazi tiek pa ***1000reizem...

I Inese Paulicāne 04.05.2024

Tas ir viņu sejas ...tāpēc arī bieži izloze...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы