Latvijas loto - Krāpšana

Interesanta lieta: palasot atsauksmes uz "Latvijas loto", nolēmu uz sevis pārbaudīt, vai tiešam valsts un viņu firmas, spēj apkrāpt cilvēkus. Testēju sistēmu ar lielo sarkasmu.
Viss process aizņēmis piecas dienas.
Iemetot dienā pa piecīti, (tas sānāk 25. Eiro) galā momentloterījās dābūju džekpotu, 2 eiro lielumā. Bet kopā, par 25. Spēlēm - 6 eiro atpakaļ.
Naudu nav žēl - galvēnājs sapratu, kā mūs joprojām tur par muļķiem un kāmēr mēs tīcēsim viņiem, viņi uzskatīs mūs par lohiem. Un kā mēs zinat - lohs nav mamunts...

10.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

P Palīgs neskaidrajiem 10.03.2022

Ar lielo sarkasmu paņem sms kredītu un visu tur iegrūd. Izmēģini. Noteikti kautkas būs.

Neņemšu. Tava māte jau solīja iedot pārādā.

P Palīgs neskaidrajiem 10.03.2022

Oho cik varens. Atkarīgais jebio. Nospēlējis visu naudiņu izmisumā raksta te žēlabas.

A anse22 10.03.2022

Palīgs neskaidrajiem tu vari niku mainīt cik gribi bet pēc teksta jau var redzēt ka da****s esi :))))
Cilvēks uzrakstīja savu pieredzi, brīdina citus a tu brauc viņam virsū kur loģika?! Vai nu lasīt neproti vai nu smadzenes nodzertas :)))))

Arbeit macht frei 24.05.2022

Skolās taču māca varbūtību teoriju.

Tur visām loterijām ir pieejami pilnie noteikumi, kur ir atrunāts laimestu fonds, momentloterijām arī laimīgo biļešu sadalījums sērijā. Momentloterijām vari nopirkt kaut visas biļetes no vienas sērijas, bet atpakaļ tāpat "laimēsi" tikai kādu pusi, bet otru pusi, kā organizators, paturēs VAS "Latvijas Loto".

Ja Latvijas Loto, kā organizators, pilnīgi atklāti iešnauc nāsīs vidēji 50% no visu pārdoto kvīšu kopsummas, tad kāda velna pēc viņiem krāpties un manīties dēļ papildu sīknaudas?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы