Latloto - Krāpšana

Mana sieva, vinnēja niecīgu laimestu fortūnā 5000.00€ latloto. Bet vinnestu nesaņēma, tas nez kur pazuda, kā arī, no latloto atbildi nesaņēmām. Krāpšanās sanāk. Uz kontu netika pārskaitīts laimests. Esat uzmanīgi ar Latvijas loto spēli. Par spēli samaksu ņem, bet izmaksu neveic. Žēl, ka oficiālais Latvijas loto pārstāvis tā rīkojas, šmaucas, krāpj savus spēlētājus

30.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Latvijas Loto Support Ответ от представителя 01.04.2020

Labdien!

Saskaņā ar mūsu rīcībā esošu informāciju momentloterijā “Fortūna” 5000 eiro laimēti pagājušā gada novembrī; šis laimests novembrī ticis arī izmaksāts, arī visi pārējie laimesti ir izmaksāti likumā noteiktajā laikā. Ja spēlētājiem ir iebildumi par laimestu izmaksu, tad jāvēršas VAS “Latvijas Loto” ar oficiālu pretenziju, taču par konkrēto loteriju tādu saņēmuši neesam.
Diemžēl, balstoties tikai uz sniegto informāciju, neko vairāk komentēt nav iespējams.

Ar cieņu,
Latvijas Loto

Комментарии (1)

micor2020 30.03.2020

если у тебя есть доказательства на руках. Пиши жалобу компинии у которой они покупали лицензию на проведение азартных игр. При должных доказательсвах ты получиш весь выйгрыш или компенсацию.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы