LV RU

РешеноLatvijas Kredītu Centrs un Latcredit - Slikts serviss

Sveiki! Šajās abās iestādēs esmu mēginajis pildīt pieteikumus kredītu apvienošanai! Latcredit pirmajā reize teica kad stāžš nepietiek bet alga laba lai mēģinot vēlāk!
Mēģinājum vēlāk,atbilde bija kad atteikums,kad bus lielāka alga tad bus iespēja!
Latvijas Kredītu Centra ienākumi apmierināja speciāli braucu aizpildit anketu,beigas vajadzīgs galvotajs!
Kauns iestādēm,parastiem cilvēkiem kuriem tiešam vajag palīdzību,viņi atsaka!
Bezmaz vai jābūt direktoram lai ko varētu viņiem lūgt,bet ja būtu direktors ietu ar līkumu jo tas nebūtu vajadzīgs!

FUIJ

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 16.11.2017

Uzņēmuma Latvijas Kredītu Centrs pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M

Комментарии (6)

M Maris Legzdins 10.04.2017
Maldināšana

Izlasīju reklāmu ka ir pieejams auto līzings ar 3-20% likmi. Pieteicos auto līzingam. Kad ar mani sazinājās noskaidroju ka man ir piešķirts auto līzings bet jau ar 23% likmi. Nezinu kāpēc esmu tik īpašs, bet uzskatu ka esmu maldināts.

K Kristaps121212 11.04.2017

Neuztraucies , man ir tas pats . Man ir laba alga līdz 890 eiro . Bet, lai paņemtu kredītu 2000 eiro , man neesot tik lielu ienākumu . Esot mazi procenti , bet tie nav reāli aizdevēji, viņi paši aizņemas naudu , nu vairāk ka starpnieki , abi teica , ka vajaga galvotāju . Jāņem kaut kur citur .

M Mareks2017 12.04.2017

Nu jā,tik nezin kur var mēģināt un kur dos bez galvotājiem,ķīlas...

Likumsargs 12.04.2017

Bankā vajag ņemt, tur procents mazāks!

Latvijas Kredītu Centrs Support Ответ от представителя 14.10.2017

Cienījamais portāla lietotāj “Mareks2017”!

Atbildot uz Jūsu sūdzību, jānorāda, ka SIA “Latvijas Kredītu Centrs” saviem klientiem sniedz starpniecības pakalpojumus kredītu saņemšanā, nevis izsniedz kredītus savā vārdā. Mūsu speciālisti, vadoties no klienta sniegtās informācijas, apzina iespējamos kredīta piedāvājumus un palīdz atrast klientam piemērotāko un izdevīgāko variantu no mūsu sadarbības partneru piedāvājuma klāsta.

Katrs kreditētājs patstāvīgi lemj par kredīta izsniegšanu vai neizsniegšanu, par galvinieka nepieciešamību, par procentu likmi, atmaksas termiņu, iesniedzamajiem dokumentiem u.c. jautājumiem. Šīs prasības neizvirzām mēs, bet mūsu sadarbības partneri – kreditēšanas pakalpojumu sniedzēji. Līdz ar to jūsu pārmetumi par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem ir uzskatāmi par nepamatotiem.

Ņemot vērā minēto, lūdzam Jūs apsvērt publicētās sūdzības atsaukšanu.

Ar cieņu,
SIA “Latvijas Kredītu Centrs” administrācija

B briedis912 03.04.2018

Es vot stradaju kut kur ap menesi un man alga uz rokas 1000 eiro. man atteica kred. tapec ka maz tur esmu nostradajis. piedavaja ar galvotaju, pierunaju čomu un beigas pec 3 mēn. visu kred. samaksaju a bet visas bankas mani bija pasutijusas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы