РешеноLatvijas Kredītu Centrs - Slikts serviss

Biju aizņēmies kredītu ar galvotāju, minēja kad parakstīs līgumu tā uzreiz nauda ienāks kontā, uzsvēra vēl kad uzreiz ienāks, jo nebūtu pieteicies ja dienas pāris būtu jāgaida, plus no tās summas ko atskaitīs pēkšņi kautkāda summa starpniekam jāpārskata, līgumus parakstīja, nauda nav ienākusi kontā, plus pats palieku parādā starpniekam, uz ziņām un zvaniem neatbild.

10.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Pēteris 15.04.2020

Bija noticis pārpratums un ar Latvijas Kredītu centru bez problēmām atrisinājām problēmu

P

Комментарии (1)

H Hanna999 10.04.2020

Es esmu tik laimīgs, lai dalītos šo brīnišķīgo liecību Paldies Dr Adeleke par palīdzību jūs deva man, es būšu uz visiem laikiem pateicīgs tagad mans ex lover ir atpakaļ uz mani, un viss ir alright, ja jūs iet caur attiecībām vai laulības problēma email viņam via [slēpt]@gmail.com) sasniegt viņam whatsapp vai zvaniet + 27740386124.  Dr Adeleke mīlestība burvestību palīdzēs jums jūsu attiecības vai laulību.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы