Latvijas Infektoloģijas centrs - Nesapratu

Labdien, tomēr biju nepatīkami pārsteigts par tām analīzēm, kas jāmaksā 2. Gr invalidam, it kā nav daudz tikai 4 eiro, bet tomēr neko nepaskaidrojot pieprasīja 4 eiro. Tomēr tāds Veselības finansēšanas likums, kas pieņemts ar 2022. G janvāri nedarbojas, atbildēja tādā diezgan nelaipnā balsi, ka tā neesot kvotas vieta, tomēr ar 36gadu darba stāžu, nav visu laiku izmantota invaliditāte tikai neilgi, vispār pretīgi palika, ne jau to 4 eiro dēļ, bet attieksmes dēļ

29.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

J Juris Berzins 29.04.2022
Sliktu

Vispār tā iestāde nejauka palikusi, laikam pārāk lielas algas maksāt sāk, es 24. G ārstējos, bet ļoti sliktā attieksme registraturā un arī analīzēs, protams vēlētos tādā iestāde aizvien retāk ierasties, agrāk kaut kādi laipnāki bija sēž vesels suņu bars, tāpēc nebrinisos, kā cilvēki negrib pat par velti ārstēties tāda iestādē kā zināms daudzas infekcijas tiek ārstētas par valsts budžeta līdzekļiem.

S Sudzibas.lv Admin 29.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B Bez vārda vārds 29.04.2022

ar jūsu attieksmi nemaz negribētu jūs ārstēt. atradies prioritāte, pa velti grib ārstēties. kas man zobus bezmaksas ārstēs? kas man sniegs bezmaksas pakalpojumus ārstniecībā? NEVIENS. Beidz sapņot! mediķiem šīs vel ir zemas algas, tev atkal skauž, ka neesi mediķis.

B Bez vārda vārds 29.04.2022

Nomierinies.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы