www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Nelaimes gadījums. Latvijas dzelzceļa

Latvijas dzelzceļš - Nelaimes gadījums. Latvijas dzelzceļa

Vēlos lai Latvijas dzelzceļš man ismaksa kompensāciju par notikumu 02.05.2022 gada Latvijas dzelzceļa teritorija kur gāja boja cilvēks tas notika kronu iela 15 Rīga. Es esmu cietusa masa. Tāpēc vēlos lai Latvijas dzelzceļ atbild par notikušo. Jo es nevaru iedomāties ka viņi var turpināt strādāt ar tik netiru sirds apzinu es zinu cik daudz nelaimes gadījumi ir notikusi uz Latvijas dzelzceļa bet viņu darbinieki strāda talāk.

03.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Latvijas dzelzceļš Support Ответ от представителя 06.06.2022

Labdien!

Vēlreiz izsakām Jums visdziļāko līdzjūtību saistībā ar tuva cilvēka zaudējumu!

Izprotot Jūsu sāpes, varam apliecināt, ka arī mūsu darbiniekus ikviens nelaimes gadījums uz dzelzceļa dziļi satriec un ir psiholoģiski traumatisks.

Pašlaik atbilstoši normatīvajiem aktiem notiek šī traģiskā negadījuma izmeklēšana, tomēr atgādinām, ka dzelzceļš ir paaugstinātas bīstamības zona, kurā, izņemot īpaši norādītas vietas (pārejas, pārbrauktuves, pasažieru platformas u.tml.), drīkst atrasties vienīgi dzelzceļa darbinieki, kas veic savus darba pienākumus. Ņemot vērā Jūsu vēstulē izklāstītos apstākļus, pamatojoties uz Civilprocesa likuma 1.pantu, Jums ir tiesības vērsties tiesā ar prasības pieteikumu par kompensācijas piedziņu.

Дополнено 555dzive 06.06.2022

LLabdien es to daru,bet to visu arī varētu risināt ārpus tiesas vai jus tiešām vēlaties lai notiek tiesa?

5

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы