Latvijas 1.rokkafejnīca - Viss kopumā

Runa ir par latvijas pirmo rokkafeinīcu rīgā. Godīgi teikšu, par šo vietu nevaru teikt nevienu labu vārdu. Par tādu vietu iepriekš neko nebiju dzirdējusi. Nolēmu pieteikties darbā. Darba intervijā attieksme bija laba. Bet tā izturēšanās kā pret cilvēku bij pretīga. Tu reāli centies un dari, bet viņi vel izdomās iemeslu lai būtu par ko nicināt. Strādājot tur sabeidzu veselību, bet kad stāstiju par to viņi apgalvoja, ka tā jau neesot viņu problēma man tā pat esot jāstrādā.
Lasu, ka sūdzības ir par ēdienu. Tam es piekritīšu. Reiz nolēmu pirms darba ieturēt tur maltīti. Par laimi ēdienu pasūtiju pie bārmeņa. Tobrīd cilvēku tur nebija. Bet ēdienu nācās gaidīt ilgi un dikti. Viesmīle kas bij mana kolēģe ēdienu atnesa ar tādu nicinošu skatienu jo viņai bija mani jāapkalpo.
Runājot par apsargiem. Ir viens apsargs agris, gods kam gods savu darbu pilda teicami. Pārējie ir mežoņi. Palūdzot palīdzību pasūta di... Vārda tiešā nozīmē. Tiku pat redzējusi kā aizvelk rock cafe kluba apmeklētājus kur nav kameru un sāk viņus sist pēc tam izsviež laukā.
Bij pat situācija ka uzstājās mūziķi neatceros kā grupu sauca, bet viens no viņiem ir oskars. Tā attieksme pret otru cilvēku ir vienkārši pretīga. Izturas tā it kā būtu pasaules naba... Un pēdējais un galvenais būtu labi ja kādā piektdienā vai sestdienā nakti aizietu kāda pārbaude jo darbinieki darba laikā dzer.
Aizejot no darba pat nesamaksāja visu algu. Bet nostrādāja kā vergu.

Комментарии (3)

Dainis 25.09.2018

Parazīts1313, varbūt ir iemesls tam , ka pret jums tā izturējās?

D Darbinieks 25.09.2018

Nu ir tur taa:))

J Jolanta K123 08.01.2020

Pastrādāju 2maiņaa, priecājos, ka ilgāk nepaliku,
Nu par atalgojumu, protams,ka nesaņēmu

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы