www.sudzibas.lv Latvijas 1.Rokkafejnīca Bezatbildība, personīgas mantas pazaudēšana

Latvijas 1.rokkafejnīca - Bezatbildība, personīgas mantas pazaudēšana

8. Oktobrī (piektdienā) biju aizgājusi ar savu draudzeni uz rokkafejnīcu. Laiks bija ap 23, kad iegājām iekšā un atstājām savus mēteļus garderobē. Pavadīju tur kādas pāris stundas un aizbraucu uz mājām, jo biju ļoti nogurusi. Mētelis palika rokkafejnīcā un numuriņš palika pie manis. Kad gribēju atgriezt savu mēteli, nebiju domājusi, ka sastapšos ar to, ka mana mēteļa garderobē nebija. Tur bija visas jakas, šalles, cimdi no visiem gadiem, bet mana mēteļa, kuru biju atstājusi uz brīvdienām, klubā nebija. Es nācu uz rokkafejnīcu 2 dienas pēc kārtas, runāju vispirms ar vienu viesmīli, kuram iedevu savu telefona numuru un kurš man apsolīja, ka piezvanīs, tā arī nepiezvanīja. Runāju ar menedžeri, kas teica, ka piezvanīs tad, kad apskatīsies kāmerās, kur ir palicis mans mētelis - tā arī nepiezvanīja.
Esmu ļoti neapmierināta ar rokkafejnīcas attieksmi pret šo jautājumu, jo pagājis mēnesis un joprojām nesaņemu nekādu atbildi. Tā arī nesaņemšu, kā sapratu. Jo būtu es pazaudējusi numuriņu, es nevarētu par to nemaksāt sodu, a šeit ir pazaudēts mētelis, kurš maksāja ap 100 eiro un visiem ir vienalga..

11.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

G Gulbenietis 11.11.2021

Raksti bez meliem - Pisu pa lampu visu vakaru tā, ka nepamanīju, ka uz māju atnācu gališom. Tā, kā neko neatceros, tad vainīgais pa ļubomu jāatrod, nekas, ka iespējams savu jaku bomzim uzdāvināju pa ceļam uz mājām :D.

S speciallable 11.11.2021

kādā veidā tad man numuriņš palika 😀

G Gulbenietis 11.11.2021

Maģija :D

P Palīgs neskaidrajiem 11.11.2021

Pazaudēts mētelis ir galīgi nekas, ko totālā pālī piedzīvot. Atklāti sakot, jaunībā es pat priecātos ka tik vien ir noticis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы