LV RU
www.sudzibas.lv Latvenergo Krāpšana, no Latvenergo puses!!!

Latvenergo - Krāpšana, no Latvenergo puses!!!

2009 gadā pārdevu māju, bet elektrības rēķinu tiesas ceļā 2015 gadā cenšas piedzīt no manis. Cik lieliem idiotiem ir jābūt? Vai tiešām jāsniedz pret prasība nabadzīgajām Latvenergo kantorim. Pēc manām domām ja es pārdodu īpašumu, visas pārējās saistības pāriet jaunajam īpašniekam. Un šis nabadzīgais kantoris jau nu zin jaunos īpašniekus, un zin arī to kad notiek maiņa īpašumtiesībām.

Дополнено Ilmārs Incenbergs 27.01.2021

Ššo lietu var atrisināt divos veidos, Latvenergo visu dzēš un ļoti atvainojas. Vai nu es sniedzu tiesā pretprasību

27.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

Daekadae 27.01.2021

Tā jau ir, ja neiet un neiebaksta ģīmī, tad nesaprot tādi kantori.

L Latvenergo Support 28.01.2021

Labdien!

Katra situācija ir individuāla un tā tiek rūpīgi izvērtēta. Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu par šo konkrēto situāciju, aicinām sazināties ar mūsu klientu servisu Elektrum - 8400, lai piefiksētu Jūsu minētos faktus, izvērtētu tos un meklētu situācijas risinājumu.

Mūsu klientu serviss Elektrum - 8400

https://www.elektrum.lv/lv/majai/par-mums/kontakti/

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы