РешеноElektrum - Bojājums

Man ir sūdzības pret uzņēmumu ''Elektrum'' elektrības piegādātāju daudzdzīvokļu mājā Birzes iela 46-78. Bieži mums pazūd viena fāze,un pusē no dzīvokļa nav elektrība uz nezināmu laiku! Tas ir nepieņemami, jo pārnākot no skolas ir jāmācās,bet bez elektrības tas nav iespējams. Ceru, uz to,ka šai sūdzībai tiks pievērsta uzmanība un sākta risināt! Ja ne tad vērsīšos tālāk pie augstākām instancēm, kas palīdzēs atrisināt šo problēmu!

Жалоба успешно разрешена ligasp 15.10.2016

Viss atrisināts!

L

Комментарии (2)

G Ghenghis 07.10.2016

Uznemumam vajadzetu but arkartas kontakttelefonam pa kuru varetu zvanit NEKAVEJOTIES, tikko paradas problemas, nevis zeloties ilgstosi.. A, ne, labak teresim laiku sudzibas lv, kas noteikti ir jebka saistitas ar Elektrum. Es tev ieteiktu nenakt majas no skolas, bet pasedet tur vel paris gadus, lidz sapratisi, ka problemas jaadrese pareizajas vietas.

80 200 400
Elektrum klientu servisa bezmaksas tālrunis (no 8.00 līdz 22.00)

8404
AS "Sadales tīkls" bezmaksas tālrunis bojājumu pieteikšanai (visu diennakti)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы