LV RU

Elektrum - Bojājumi

Pēdējo 5 dienu laikā 2 elektrības padeves pārrāvumi. Šoreiz pārrāvums izsita no ierindas arī Baltcom sadales kasti Stūres ielā, attiecīgi, nevienam nav interneta. Mēdzu strādāt no mājām, klienti maksā 140EUR/h par manu darbu. Kurš no Elektrum tagad piesakās to atmaksāt!? Sūtot SMS no Android aplikācijas, nevar nosūtīt, jo kods nav pareizs...Sviests

Ответ от Latvenergo Support 28.03.2018

Sveicināti!
Par elektroapgādi, elektrotīkla uzturēšanu, tai skaitā elektroenerģijas pārtraukumiem atbildīgs AS “Sadales tīkls”. Šādās situācijās aicinām sazināties pa diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404, lai noskaidrotu aktuālo informāciju par atslēgumiem.

Комментарии (4)

C critical thinker 26.03.2018

mm, paliel`ijies

AndronMc 30.03.2018

Nu pag, ja teu ir tik svarīgs kodējums, tad jau var uzkonfigurēt dual-wan!
Ja tu neproti, tad samaksā sysadminam!
Nu UPSi pieslēgt tu cerams proti? Ja ne, tad vajag caur ausīm izpist.

VietējaisNoRajona 17.05.2018

Kādam un kuram sisadminam? Dual-wan? Tu domā izmantot vairākus ISPus? Vai arī kādu "kosmosa" pieslēgumu kā rezerves risinājumu?
Un nebrāķē muti, mātes piens vēl nav nožuvis.

Оккупант 09.11.2018
Jaunā versija parāda

Некоторое время назад писала жалобы на поставщика энергии Latvenergo так вот хотела напомнить всем быть бдительными. Поскольку сумма на телефон об оплате приходит в два раза меньше чем на почту. Проблему устранить отказываются.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы