LV RU
www.sudzibas.lv Lattelecom Slikts internets

Lattelecom - Slikts internets

Http://prntscr.com/q9hi9u
vēlos parādīt cik slikts šeit ir internets. Es nevaru ne normāli paskatīties televīziju bez pikseļiem (interaktīvā televīzija) , ne pasēdēt internetā! Lai atvērtu vienu cilni ir jāgaida no 20sekundēm līdz pat 1 minūtei!
Veicu nelielu aptauju ar kaimiņiem, kuriem arī ir tet irternets. Viņi saskarās ar tieši to pašu! Viss notiek tieši vakarā! Dienas gaišajā pusē arī nebūt nav tik labi. Tad nu kaut kas ir jārisina šajā jautājumā! Tas vairs nav normāli!

11.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 08.01.2020

Sveiki! Pieļaujam, ka lietojat internetu caur wifi - ja iespējams, notestējiet interneta ātrumu, pieslēdzot datoru ar vadu pa tiešo pie mūsu interneta modema. Visticamāk vaina ir wifi rūterī - vai nu tā novietojuma, tehnisko specifikāciju (ātruma "caurlaidības) vai konfigurācijas dēļ tas vai nu "noēd" daļu no pienākošā optikas ātruma (caur vadu interneta ātrums lielāks kā caur wifi), vai arī tā iestatījumos norādīts tāds pats wifi apraides kanāls, kādu jau izmanto kāds no kaimiņu wifi rūteriem, un vakaros, kad abas ierīces tiek aktīvi izmantotas, tās nomāc viena otras signālu un wifi kļūst lēnāks, lai gan pa vadu līdz rūterim pienāk pilns abonētā interneta ātrums.
Risinājums - noresetot wifi rūteri un iestatīt no jauna, norādot citu wifi kanālu, kuru neizmanto neviens no kaimiņu rūteriem (ir programmas, kas ļauj noskenēt kaimiņu tīklus un šo noteikt). Ja joprojām neizdodas problēmu atrisināt, aicinām zvanīt 177 vai rakstīt mums www.twitter.com/mans_tet vai www.facebook.com/tet.lv

Комментарии (5)

Jake Robert 12.12.2019

Uz rūtera ir tāds reset caurums, kur jāiebāž adata un jāpatur 10 sekundes kamēr rūteris izslēgsies. Man palīdzēja, bet es domāju, ka kaimiņi zaga Internetu, jo, kad es pasūdzējos uzreiz viss pēc tam gāja.

BondsBonds 12.12.2019

Gan jau šajās vakara stundās viņiem serveri maks. slodzē, bet apgreidu netaisīs tāpat, jo LV mentalitāte, nav jau nekāds YT. vai Briļļainā.

Jake Robert 12.12.2019

Wifi rūteru signāli savstarpēji konfliktē, tāpēc signāls sāk pazust utt.

Ma macbeton 27.12.2019

Varbūt tu ar tiem kaimiņiem vienkārši esat pansionātā?
KĀDS INTERNETS?!
Datorspecu pieaicinājāt? Neesu manijis sludinājumu nekur.
Īdiņi nedapistie.

Bi Bijabuus 13.01.2020

internets tet ir jokains...,ir dienas kad apstājas..,skatos ka te vairākiem ir ar tet internetu problēmas...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы