LV RU
www.sudzibas.lv Latakva Fire Service Slikta attieksme pret darbiniekiem

Latakva fire service - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Lūdzu izvērtējiet iespēju strādāt šajā uzņēmumā!
Šīs firams īpašnieks, artis kronbergs, apkrāpj cilvēkus, darbiniekus! Nevienu no darbiniekiem neuzskata par cilvēkiem. Nevienu uzņēmumu ar ko paraksta sadarbības līgumu, neuzskata par saistošu-vienkārši nepārskaita naudu!
Lūdzu izvērtējiet iespēju, sākt, jebkādu sadarbību ar šo personu.

Ga

Ещё Latakva fire service жалобы

Комментарии (7)

Ga Gabriels100 03.09.2018

Artis Kronbergs ir krāpnieks ! Naudu ko saņem no klientiem, nepārskaita sadarbības partneriem, bet izņem savām privātajām vajadzībām. Algas nemaksā! Uzņēmumus reģistrē uz muļķīšiem un tad pamet ar parādiem un nodokļu uzrēķiniem.

La Latakva 03.09.2018

Cienījamā ‘’Babo4ka’’, 03.09.2018. Jūs interneta portālā www.sudzibas.lv ievietojāt sūdzību par SIA ‘’Latakva fire service”. Sūdzībā Jūs arī esat minējusi Arti Kronbergu un viņa personas datus. Šie dati joprojām ir pieejami minētajā portālā. Reģistrējoties interneta portālā www.sudzibas.lv, kā lietotāja, Jūs iepazināties ar portāla lietošanas Noteikumiem, kurus akceptējāt. Šie noteikumi paredz, ka Jūs:
‘’Piekritāt nelietot mājas lapas piedāvāto servisu šādiem mērķiem:
-Celt neslavu vai apkaunot citu personu vai komersantu;
-Ievietot personīgu informāciju par jebkuru lietotāju, fizisko personu vai komersantu;
-utt.
Lietojot šo servisu jūs piekrītat uzņemties personīgu atbildību par visu informāciju, kuru jūs ievietojat. Lietojot šo mājas lapu, jūs piekrītat neizvietot jebkādu materiālu, kas ir pretlikumīgs, un pārkāpj citas personas privātumu un personīgu dzīvi.’’
Tā kā Jūs bez pašas privātās personas, Arta Kronberga, akcepta esat apstrādājusi un publicējusi personas datus, tad Jūs esat uzņēmusies personīgu atbildību par publicēto informāciju, un Jūs ‘’Fizisko personu datu aizsardzības likuma’’ izpratnē esat pārkāpusi šī likuma normas un personas tiesības uz jebkuru savu datu aizsardzību. Tīmekļa vietnē pieejamā informācija (datu subjekta vārds, uzvārds, personas kods un cita dzīves personiska informācija) rada risku fiziskās personas drošībai.
Uzstājīgi pieprasu, lai Jūs nekavējoties mēneša laikā novērstu Arta Kronberga personas datu pieejamību interneta portālā www.sudzibas.lv ‘’Babo4ka’’ sūdzībā no 03.09.2018. par SIA ‘’Latakva fire service”. Bez tam lūdz informēt - kad, uz kāda tiesiskā pamata, ar kādu mērķi un kur Jūs ieguvāt Arta Kronberga personas datus. Gadījumā, ja Jūs šo prasību neizpildīsiet labprātīgi, tiks uzskatīts, ka esat pārkāpusi ‘’Fizisko personu datu aizsardzības likuma’’ 7.panta, 15.panta, 16.panta prasības, un Artis Kronbergs būs spiests griezties Datu valsts inspekcijā par savu tiesību pārkāpumu no Jūsu puses, iespējams arī policijā, ka ir izdarīts noziedzīgs nodarījums, par kuru kriminālatbildība ir paredzēta Krimināllikuma 145.panta pirmajā daļā (nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem).
Bez tam Artis Kronbergs nav ne SIA ‘’Latakva fire service” īpašnieks, ne valdes loceklis, līdz ar to Jūsu apgalvojumi, par viņa attieksmi pret darbiniekiem un ka viņš ir atbildīgs par SIA ‘’Latakva fire service” saistību neizpildi ir nepatiess un ir vērtējams kā cieņu un godu aizskarošs.
Rīgā, 2018.gada 3.septembrī
Cerot uz sapratni, ar cieņu A.Kronbergs

Работяга 03.09.2018

Ja jus policijas darbiniekam iedosiet kukuliti, vini jums iedos papiru ar kuru jums bus aplicinajums ka ciniejamo A.Krombergu nosavusi Babo4ka vina landkruizer.. sanemsiet naves apliecinajumu un varesiet vieglak gut maksatnespeju processu un Babo4ka sanems to ko pelnijis..

ūl Ūldiņš 03.09.2018

Šis kantoris nemaksā algas laikā! Lūdzu uzmanieties ielaisties darijumos ar so kantori!

Iv Ivans10234 12.06.2019

Ar Arti lūdzi neielaidieties nekādos darijumos.Cilveks ir krapnieks. Nenorēķināsies par pakalpojumu. Un kā rāda pieredze ar piegādātājiem nekad nenorēķinās. Un darbiniekiem neizmaksās algu. Nekādā gadijumā nepiekādiem apstākļiem neielaidieties darijumos ar Arti Kronbergu.

Artis Kronbergs iesaistās alkohola kontrabandas apritē, organizē un tirgo.
Un nelegālās tabakas apritē. Cieši sadarbojās ar Raimondu Blomu no Berģiem. Raimonds Bloms ir viens no lielākajiem kontrabandas organizētajiem un vadītājiem Rīgā. Uzmanieties ielaisties darijumos ar šiem cilvekiem.
Sie cilveki cieši pārstāv organizeto noziedzību Latvijā.

Be Bergi100 15.09.2019

Šos džekus piesedz policijas darbinieki no augšējā gala krēsliem. Esat piesardzīgi jebkādiem darijumiem ar šiem personāžiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы