LV RU

Laimdotas Berģītes ārsta prakse - Slikts serviss

Biju uz savu pirmā trimestra ultrasonogrāfiju. Sākumā ārste izsmējās skaļi par saņurkāto izrakstu. Pēc tam iegājām kabinetā. Apskate ilga 5 minūtes. Pēc tam vaicāju jautājumus, kāds varētu būt iemesls, kāpēc man ir bijušas divas asiņošanas. Neko neatbildēja. Pastāstīju par to, ka man ir pakavveida niere, vai nevar to apskatīt, man atbildēja, ka te to nepārbauda, vai tad es neredzēju, ka neskatās tik zemu, un kāds sakars nierēm 1. Trimestrī.. Kur atrodas nieres? ! Ok, kā es to varēju zināt? Tā man ir 1. Grūtniecība un es neesmu ar medicīnisko izglītību. Neko nepaskaidroja par to, kas tad tika izpētīts ultrasonogrāfijā, paņēma uzreiz nākamo pacientu.
Nogāju lejā uz gulbja laboratoriju un sapratu, ka neko neuzzināju par savu asiņošanu. Zvanīju uz kabinetu, kur man ārste pateica, ka hematomu nav, placentas noslīdējumu nav, bet visu pateiks tālāk mana ģimenes ārste. Pateicu paldies un noliku klausuli.

Man ļoti neapmierināja šī konveijera attieksme + toe ārstes uzbraucieni. Protams, visi bija par tēmu, bet attieksme bija “nu kā var nezināt? ! ”. Mēs bijām tikai 2 cilvēki rindā, kāpēc mani apskatīja tikai 5 minūtes? ! Vai es varu uzticēties šiem datiem? Neko nepaskaidro, uzbrēc par to, ka es jautājot jautājumus, kas nav viņas kompetencē, bet kāpēc to nevar vienkārši pateikt, kāpēc ar tādu attieksmi jāvēršas pret jautātāju? Nākamreiz lūgšu savu ginekoloģi, lai uz us mani sūta citur, pie ārstes, kas nav 50+ gadu vecumā ar koši ziliem matiem un atšķirīgās krāsās krāsotiem nagiem, un kur veic padziļinātu izpēti, nevis 5 min.

An

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы