LV RU

Lāčplēsis Dzīvokļu īpašnieku biedrība - Slikts serviss, bezatbildība

Dzīvoju Dzīb Lāčplēsis apsaimniekotajā mājā Kurzemes prospektā. Mani pilnībā neapmierina, ka Dzīb Lāčplēsis darbinieki pilnībā nerēķinās ar māju iedzīvotājiem.

Regulāri notiek plānoti/neplānoti ūdens/kanalizācijas vadu remontdarbi, par kuru norisi parādas informācija tikai tad, kad ūdens jau ir atslēgts, informācijas Lapiņās, kas tiek pielīmētas pie mājas ārdurvīm tiek sniegta neprecīza informācija par remontdarbu norisi vai arī minēts tālrunis informācijas saņemšanai, kur neviens nav sazvanāms. Uzņēmumam nav atrodama ne mājaslapa, ne e-pasts! Klātienē tiekoties darbinieču attieksme ir kā padomju laikos - jābūt pateicīgai, ka vispār kāds apsaimnieko māju.
Ir vērts pārskatīt savu profesionalitāti!

Комментарии (2)

Tu Turkey901 22.02.2020

Nomainiet apsaimniekotāju pret sev vēlamu vai arī apsaimniekojiet namu paši!

BondsBonds 22.02.2020

Tas nav uzņēmums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы