www.sudzibas.lv Labadieta.lv Krāpnieki no labadieta.lv

Labadieta.lv - Krāpnieki no labadieta.lv

Brīdinu, nepērciet šo krāpnieku labadieta.lv piedāvāto diētu. Baigi ar šo iegrābos. Vēlējos tikai iegūt savu ideālo augumu pirms vasaras un tā arī nokļuvu šo krāpnieku mājaslapā labadieta.lv. Programmas apraksts diezgan okey likās, un īpašā atlaide vēl bija, toreiz vēl nodomāju , ka nav ko vilcināties jāpērk. Un ar to arī visi lielie prieki sākās. Pirmkārt jau nevarēju saprast, kur var piekļūt programmai, kad tas beidzot izdevās, mani gaidīja vilšanās. Lielākā daļa programmas tekstu ir ļoti slikti tulkoti, ja vispār ir. Dažbrīd pat nācās izmantot google tulkotāju, lai saprastu, ko kas nozīmē. Tad vēl izmocījos tās divas nedēļas un svars gandrīz vispār neizmainījās, kur tad palika tie viņu solījumi, ka zaudēšu 5- 10 kg!!! Jēgas nekādas nebija, no šīm divu nedēļu mocībām. Pluss vēl ne vienā brīdī nemanīju nekādu individuālu pieeju, neviens pat man nepajautāja vai svars kritās, vai esmu apmierināta. Vienkārši sliktākā pieredze jebkad ar šiem krāpniekiem.

R

Комментарии (2)

K kacha 23.04.2015

tikkai varu paturēt augstak aprakstīto viedokli, šis patiešām ir scams, naudas izkrāpsana saitē labadieta.lv Svaru nomest neiespējamā misija, jo jau jāsāk ar to, ka liela daļa tekstu ir lietuviski, kas valdoas nezinātajiem var but diezgan problemātiski.

K karsans 07.05.2015

Krāpnieki, sola naudas atdošanas garantiju, bet tie ir meli!!!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы