www.sudzibas.lv Kurzemes Gaļsaimnieks Līdz vemšanai smirdīga gaļa

Kurzemes Gaļsaimnieks - Līdz vemšanai smirdīga gaļa

Nopirkām Maxima Kurzemes gaļsaimnieka cūkgaļu, lai iemarinētu, derīguma termiņš līdz 30. Ajam martam, atnākot mājās taisu vaļā iepakojumu, nu bļāviens, šitādu smaku, bērna momentā pazuda pa istabām, nesaprotot kas tā par briesmīgu smaku, nu tāda, it kā stāvētu pie trūdējušā līķa, nepārspīlējot. Labprāt šo gaļas gabalu iemestu "Kurzemes gaļsaimnieka" vadītāja ģīmī, lai ēd un baro pats savu ģimenei ar šo nopuvušo gaļu, un tur skaidrs, ka viņa nav bijusi svaiga jau pie iepakošanas. Nekad, nekad nepērciet neko no "Kurzemes gaļsaimnieka"tad labāk to naudu vienkārši kādam uzdāviniet!

Комментарии (11)

O OOOOOOOoo 25.03.2021

Ja jau izskatījās, tad kapec pirkt?

Ajk 26.03.2021

Kas Jums izskatījās?Aprakstā ir kaut 1 vārds ,ka kaut kas,kaut kā izskatijās?😏

M Mego izmeklētājs 26.03.2021

Ka kurzemes gaļsaimnieks var izkontrolēt apstākļus kādos maxima uzglabā viņu produkciju?

Ajk 26.03.2021

Nu jākontrolē,ja paši savstarpēji noslēguši līgumu,nu tad jau ir kkāda uzmanība jāpievērš ne?lai nerastos tādi gadījumi ,kā man.Abu tirgotāju atbildība.Vai vspar "še ņem tirgo manu gaļu"man pofig kur jus viņu turat.Un jā, gaļa bija aukstumvitrīnā,nē,no ārpuses nevarēja pateikt,ka gaļa sabojājusies.

A AiK 26.03.2021

Kdu abu ?Ko tu lieto ?KG kad preci nonāk maxima vairs nenes nekādu atbildību ! Un jādodas ar čeku uz maximu ! Nevis te jāraksta par tiem kas nu nevar nekadīgi būt atbildīgi

Ajk 26.03.2021

Kas Jums tie par saīsinajumiem,nesapratu.Ja neesat strādājis ražošana tad nav ko vspār te runāt,es zinu kā ir ,un ražotājs nes atbildību,jauku dienu,ja neesat kompetents tēmas saturā,tad lūdzu nekomentēt 😊

A Alla35 05.05.2021

5.05.2021, Jelgavas veikalā saskāros ar briesmīgu apkalpošanu, pareizāk sakot, mani tur neapkalpoja, jo redziet pārdevējām bija pārtraukums, un viņas principiāli stāveja un sarunājās viena ar otru. Savu kāju vairs tur nesperšu. Kurzemes gaļsaimnieks, Jelgava, Pilsētas Pasāža.

I Ivars Linde 27.05.2021

Pilnīgi piekrītu - šodien Kurzemes Gaļsaimnieka veikalā A.Deglava ielā 110 (RIMI telpās) man "iesmērēja" smirdīgas cūkgaļas ribiņas - citēju reklāmu no uzņēmuma mājas lapas - "Gaļa atbilst Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas norādei - “Kvalitatīvs produkts”, kas tautā saukta par Zaļo karotīti. Tas apliecina tā izcelsmi un sniedz patērētājiem garantijas par produkta augstu kvalitāti".
Pārdevēja veikli iepakoja divos plastmasas maisiņos - tikai mājās izpakojot atklājās smaka!
Nekad vairs nepirkšu šī uzņēmuma produkciju un arī citiem neiesaku!

ļ Ļoti neapmierināts 18.08.2021

Kurzemes Gaļsaimniekā Āgenskalnā Bāriņu ielā,vispār neko nedrīkst pirkt,pārdevējas smaida un iesmērē vecu...smirdīgu produkciju...kur skatās PVD?
Tur ir viņiem darbs!

I Ivars Linde 18.08.2021

Atkal piekrītu - iepriekšējais komentārs ir mans! Pagājušo jau vairāki mēneši, bet Kurzemes Gaļsaimnieks tā arī nav atradis laiku, lai atbildētu! Tātad - secinājums - šim uzņēmumam nerūp reputācija, jo atkārtoti tā veikalos tiek tirgota smirdīgā gaļa, bet nekas netiek darīts, lai situāciju labotu!

J Jolanta Kulbare 02.03.2022

Es pati tur strādāju. Tā ragana aksana , sieviešu izstrādājums, kliedz uz padotajiem, attieksme no ofisa šausmas. Ņirgājās pa cilvēkiem. Gaļas mētājas uz grīdas, kad atbrauc pārbaudes, sastumj vecās gaļas aiz durvīm, priekšā aizstum plauktus. Viss smird. Gaļas glumas. Pretīgi. Arī ar algam smaucas. Katru mēnesi man pazuda 8 stundas. Drausmīgs uzņēmums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы