Kurši - Rupjība

Vakar ar māti iebraucām Kuršos apskatīt interesējošās lietas, pie ieejas sertifikātu pārbaudītājs laipni pasveicināja un viss īsais process bija augstākajā līmenī. Arī pārējie darbinieki, ar kuriem nācās saskarties gan vakar, gan šodien bija patīkami un atsaucīgi, taču ar vienu izņēmumu.
Šodien sertifikātu pārbaudes vietā atradās izcili nelaipna, attieksmē pat rupja, tumšmataina sieviete. Sākot jau ar to, ka nevienu nesveicināja, turpinot ar to, ka mana māte bija aizmirsusi id karti un mēģināja atrast tiesības (kuras arī drīkst uzrādīt) . Sajaucot dokumentus, viņa sākumā uzrādīja citu dokumentu, uz ko šī darbiniece nevis mierīgi reaģēja, norādot, ka šis dokuments neder kā personu apliecinošs dokuments, bet gan paaugstinātā un izsmējīgā tonī uzkliedza, ka tās taču nav tiesības! Jā, tās nebija tiesības, bet varbūt vajag iziet kādus klientu apkalpošanas kursus, pirms mesties pie darba, kur ar tiem jākontaktējas, ja reiz nav ne mazākās saprašanas, kāda attieksme pret klientu biznesam palīdz un kāda ne. Ceru, ka viņai tā bija tikai atsevišķa slikta diena, nevis ikdienas norma.

06.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (5)

Good Intentions 06.01.2022

Atrodi cilvēkus, kas tur grib stāvēt un skanēt.. Jebkurā gadījumā es neiespringstu pēc sveicināšanas vai kā tamlīdzīga un esmu saprotošs, ka darbs viņiem ir nu ''bēēē''. Atsevišķi ir cilvēki ar dažādiem balss tembriem jebkurā gadījumā vajag rādīt pareizus dokumentus. Varbūt arī konkrētā darbiniece ir garām, bet pārsvarā klienti ir garām.

G Gulbenietis 06.01.2022

Var jebkurš pamēģināt. Aizejiet uz lielāku veici un apsargam id, pases vai tiesību vietā iedodiet paldies karti. Es domāju, ka joku var arī nesaprast. Lasot, kā autore šeit sprēgā, tur noteikti arī visiem ierādīja vietu. Un, apsargam nepatīk, kad viņam vienšūņi vietu ierāda, kuri par savu vārdu fiziski pastāvēt nevar. Priecājies, ka draugi policisti neatbrauca. Būtu tev un tava mamašai administratīvā lieta, kuru jebkurš darba devējs redzētu pēc tam sistēmā.

R Reinis Losmanis 18.03.2022
Slikts serviss

No ritiem gruti atrast konsultantus, zale tukša, bet pirceju daudz

S Sudzibas.lv Admin 05.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S Sudzibas.lv Admin 05.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы