www.sudzibas.lv Kurši Kuršos dārgas cenas un nav būvmateriālu

Kurši - Kuršos dārgas cenas un nav būvmateriālu

Kuršu būvmateriālu veikali ir vieta uz kuru ir absolūti bezjēdzīgi iet un pirkt jebko, kas ir vajadzīgs vairāk nekā viens gabals. Ļoti regulāri nav dažādu būvmateriālu ko ikdienā jebkurā citā būvmateriālu veikalā ej un ņem cik gribi, bet ne Kuršos! Zvanu Kuršu projektu menedžerim nosaucu ko vajag un vai ir attiecīgā daudzumā uz vietas - uz ko saņemu lepnu atbidi ka ir! Bet tad, kad esmu iztērējis savu laiku, degvielu, kaut gan tuvāk atrodas cits pietiekoši normāls būvmateriālu veikals, un esmu noīrējis transportu kas stundā maksā normālu piķi izrādās, ka nav pat trešā daļa no vajadzīga daudzuma!
Kuršu projektu menedžeris(vārdā nesaukšu) plāta muti un ... vienīgais ko var piedāvāt ir pusdienu kuponu Lido - bet nafig man to sūdu vajag, ja man objektā večiem vajag materiālu ar ko strādāt! Man katra dīkstaves stunda večiem maksā konkretu piķi! Un ar Lido sūda kuponu es algu viņiem nesamaksāšu!
Cenas arī pieaugušas - it kā dod baigo atlaidi bet cena tāpat ir dārgāka nekā citur pie Kuršu konkurentiem! Kurši ir dārgi un problemātiski! Projektu menedžeri tirgo gaisu! Regulāri nav materiālu! Murgs!
Tagad pērku citur - ne Kuršos - sanāk lētāk un nervi nav jābojā!
Uzskatu, ka Kurši ir slikti sadrbības partneri!

K

Комментарии (2)

BondsBonds 09.09.2017

Tas tā kā mīļākā pievīla, bet kāpēc tadtu tur ej?

MacBeton 12.10.2017

Nu tas ir klaunu veikals, jā, bet tapēc vajag to sūdu boikotēt!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы