LV RU
www.sudzibas.lv Kurši Krāpšana un darbinieku mānīšana

Kurši - Krāpšana un darbinieku mānīšana

Vēlējos padalīties ar savu slikto pieredzi strādājot Kuršos par projektu menedžeri. Pirms Kuršiem strādaju ar Kuršiem konkurējošā uzņēmumā par projektu menedžeri. Viss it kā apmierināja - bija normāli pārdošanas apjomi, mēneša plānu izpildīju un protams alga arī bija normāla., bet kā jau katram normālam cilvēkam nekad nav tik labi, lai nebūtu vēl labak!
Vienā dienā uz darba telefonu piezvanīja cilvēks un lauzīta latviešu valodā sevi nosauca par Deņiss Petrovs un stāstija, ka esot Kuršu projektu menedžeru vadītajs un aicināja stradāt Kuršos, kaut gan savu CW uz Kuršiem sūtijis nebiju. Zvanīja vairākas reizes, solīja visvisādus labumus - labākus darba apstākļus, pieklājīgu algu - tādu, ka dzīvokli varēšot bankā mierīgi paņemt kredītā, normālus klientus utt. Pierunāja.
Pēc pirmās nedēļas Kuršos sapratu, ka esmu piečakarēts! Regulāri trūka veikalā preces, kā rezultātā klientu pasūtijumus reti, kad izdevās nokomplektēt - parasti 25-30% no visa pasūtījuma, protams, ka klienti neapmierināti un sadrboties vairs nevēlas. Kolektīva noskaņojums depresīvs, jo no visiem projektu menedžeriem prasa rezultātu. Apsolītā klientu bāze nekāda, darba apstākļi pat uz pusi nav tādi, kādus solija Deņiss Petrovs.
Pilnīga apskaidrība atnāca tad, kad saņēmu pirmo algu, kura sastāvēja no nelielas pamatalgas pluss procenti - tād čiks vien bija! Alga tāda, ar kuru mēnesī ģimeni ne uzturē,t ne izdzīvot nevar, kur nu vēl dzīvokli kredīta nopirkt! Labi, domāju pirmais mēnesis tāds - gan jau nākamais būs labāks! - ne kā! - ne pēc otrā, ne pēc trešā izmaiņu nekādu! Tikai daudz tukšu solijumu un pazaudēts laiks.
Deņiss Petrovs melo un krāpjas solot dažādus labumus. Uzskatu, ka esmu izmantots. Pirms ejiet strādāt par projektu menedžeri Kuršos padomājiet labi - vai nebūs tā, ka no vilka bēgsiet, bet lācim uzskriesiet. Pats vairs tur nestrādāju un citiem neiesaku! Kurši ir izmantotāju kantoris!

S

Комментарии (3)

Dainis 02.09.2017

Drīzāk pamuļķis..

2 2017 07.09.2017

Nu tā arī ir ar to Denisu Petrovu, runa muļķības, nepilda solīto. Ar ko viņš nodarbojas...Saprast nevar. Tik čakare prātu un stāsta pasakas.Vienkārši klauns!

I Ir ko teikt 30.01.2018

Un lielākā bēda ir tā,ka arī pie viņiem kā lielākajā daļā uzņēmumu no darbiniekiem vēlas izspiest maksimumu... itkā sarunā darīt savu darbu pa noteiktu algu.. bet galu rezūltātā jāpilda savi un citu darbinieku pienākumi.. tā vietā lai pieņemtu iztrūkstošo darba spēku aizvietos ar tiem pāris nabagiem kuri ir.. LV līmenis..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы