LV RU
www.sudzibas.lv Kurši darbinieki

Kurši - darbinieki

Diemžel bieži jabrauka uz Kuršiem iepirkties priekš darba, bieži vien prasu darbiniekiem lai palidz sameklet vajadzigo preci,DARBINIEKIEM attieksme drausmiga negrib neviens palidzet.Šodien iebraucu man vajadzeja atrast disku slipesanai zale darbinieku nav ieraudzija ka stav pie informācijas centra divi un sarunajas sava starpa piegaju pieklajigi labdien vai jus varetu man palidzet atrast isto preci ko man vajag uz ko Darbinieks man pateica nu tur stav Atbildeju redzeju bet nesaprotu kurs ir istais isti nebija priecigs bet aizgaja man palidzet.Nesaprotu cilvekus kapec tu tur strada ja tev nepatik sis darbs. Attieksme pretiga jums pret pircejiem!

18.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pe

Комментарии (8)

Tr Trusene12 11.10.2019
Slikts serviss

Ļoti slikta apkalpošana, stundām jāgaida. Ņirgājas par amatpersonām, nedod preci prasa pilnvaras. Vairs šaja uzņēmuma neko nepasūtīšu.

La Lailailai 18.10.2019

Kapec neizvēlēties citu veikalu, ja šis neapmierina? Kuršiem taču ir liela konkurence, nav monopols! Kāpēc sevi spīdzināt? Balso ar savu maku, tā darīs vēl citi (ja būs vienisprāt ar tevi) un veikals bankrotēs.

Tu Turkey901 18.10.2019

Rīgā jā, taču citos Latvijas rajonos/ pilsētās - ne vienmēr!

Pacco_al 18.10.2019

Man pārdevēju vietā arī besītu ārā katru aizvest līdz plauktam un ar pirkstu iebakstīt precē, tā kā pašiem acu pierē nebūtu, labi ja vēl sievietes, tās tur kaut ko nejēdz, bet nu kad veči uzvedās tā it kā naivules, nu tas biln ir par daudz.
Ne veči, bet kaut kādi mīkstie...
P.S. Pa lielam tas ir pašapkalpošanās veikals.

Ja Jana Astrovska 24.01.2020

Tu, protams, esi baigi gudrs, bet Kuršu veikalā, vismaz Brīvības ielā, prece nav salikta pa kategorijām, kas ir rakstītas uz plauktiem, tāpēc nav brīnums, ka cilvēks vajadzīgo nevarēja atrast. Nafig būtu jāmaldās pa veikalu, ja ir, kam pajautāt?

La Lailailai 19.10.2019

Citas pilsētas vispār nekā nav, un tik un tā brauc kur ir

Vi vitols 21.10.2019

Ja tu galīgi neorientējies elementārās lietās, tad tev nav vērts apmeklēt šo veikalu.

Pe Peljuk 25.10.2019

Katru reizi kad eju pirkt preci viss ir tada nadaļa kur jadod darbiniekiem!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы