LV RU
www.sudzibas.lv Krons Auto Krāpšana, bojājums

Krons Auto - Krāpšana, bojājums

Esiet uzmanīgi ar šo servisu. Fotogrāfējiet paneli un savu auto pirms nodošanas šajā servisā. Es to neizdarīju un sanāca interesants gadījums -
nodevu savu auto servisā ar graboņu priekšējā riteņa rajonā. Slēdziens - pārlūzusi amortiņa atspere. Vienojāmies mainīt amortizātoru komplenktu. Par paveiktā darba ātrumu nevar sūdzēties, bet te sākās interesantākā daļa. Saņemot savu auto, administrātors sāk stāstīt, ka iepriekšējā kļūda ir palikusi. Respektīvi uz paneļa deg abs sānslīdes kļūda. Teicu, ka nekas tāds nav bijis, uz ko saņēmu atbildi, ka meistars to ir piefiksējis pirms remonta utt. Sanāk, ka meistars var salaist dēlī jebko un ierakstīt protokolā, ka tā jau bija:)
tādēļ taisiet foto (jo vairāk, jo labāk) pirms nododiet savu auto šajā vai citā servisā. Nekad nevar zināt, kas tieši noderēs.

J

Комментарии (3)

T Taisnīgums99 19.10.2020

Un ta itka tas foto kaut ko pieraditu.

и ИлонаС 20.10.2020

Nu vismaz zinātu, ka patiešām bija pirkts.

Vagons Komā 19.10.2020

Vari noziedot savu auto man, nodotu metâllūžņos, pietiktu roltonam un odekalonam uz gadu. Tā man visu dienu jâmeklē pudeles un dzelzs gabali, un dažreiz piektrūkst 3 centi šmigai

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы