Комментарии (9)

6 626 29.11.2015

milie cilveki sediet majas!

S sūdzība28 01.12.2015

Neviens garīgi vesels cilvēks nekad neies uz draudzi.

Pamatskolu gan derētu pabeigt vajag, lai mācētu kaut vienu teikumu uzrakstīt pareizi.

J janis spartaks 03.12.2015

Jaa pamatskolu vajag pabeikt lai pec tam var iet par birokratu un apzagt valsti. Aaa lai vareti taa efektiivaak pielikt €700 pie algas:)

S sūdzība28 04.12.2015

Ar stulbumu parasti cilvēki nelielās, šeit laikam citādāk.

P plakans33 05.12.2015

Nevēlos piekrist raksta autoram, esmu piedzīvojis daudz pozitīvu un brīnumainu pārmaiņu šajā draudzē. Ja vēlaties, variet paši par tiem lasīt:
http://www.marcisjencitis.lv/zinas/draudzes-zinas

J janis spartaks 06.12.2015

Jaa Sudziba28 mees jau zinam ka tu uzskati ka Eetika, moraalaas vertibas, kriestietiba ir pilnigs stulbums. Nu plaans tev praatiņš. Nu ko dariit, taada taa muusu izgliitiiba. Iebiedeet un sodiit un apsmiet.

S sūdzība28 08.12.2015

O! Tagad redzu, ka ne tikai analfabēts esi, bet arī kristietis! Nē, nu nav jau brīnums, ka dzīvē tik ļoti neiet, jo kā gan var neapsmiet tos, kuri tic tam, kas neeksistē? Tik pat vērtīgi būtu iet lūgties kaķim pēc palīdzības, kaķis vismaz ir reāls tēls.
Tas jau ir sen pierādīts, ka šī apmātība ar Dievu ir garīga slimība vājajiem.
Tas neveiklais brīdis, kad analfabēts, kurš nav pabeidzis pamatskolu, uzskata, ka ir gudrāks par visiem, hahahaha.
Nekas, vismaz Dievs uzskata, ka esi perfekts! :)

P Pokahonta 19.02.2016

Lielākā problēma ir tā, ka cilvēki garīgo pasauli neuztver nopietni. Viņiem gribas to iebāzt kaut kādas reliģijas rāmīšos un apliecināt, ka tikai tur ir Dievs. Bet diemžēl, tur nav Dieva, jo lielās konfesijas, ja tā var teikt, nemāca lasīt Bībeli un veidot personīgas attiecības ar Dievu. Šī iemesla dēļ, tādā "baznīcā" ir tikai tukši rituāli, cilvēkiem nenotiek izmaiņas, Dievs nedarbojas šo cilvēku dzīvēs.

Patiesi kristieši ir tie, kuri reāli studē Bībeli un dzīvo pēc tās. Un tur arī parādās pārdabiskais elements šo cilvēku dzīvēs, kas daudziem liekas neticams baznīcā. Jo pārdabiskais taču ir tikai ekstrasensiem :)

Cilvēki ir tik izslāpuši pēc izmaiņām, izmēģina nezin ko, bet tad, kad palīdz kaut kas, obligāti jānozākā? Ja Tev nepalīdz, kāda Tev daļa gar to, kam palīdz? Tici tu tam vai nē, kāda tam nozīme? Un pirms piekasīties kādam, pamato ar Bībeli pretējo ;)

Šeit jaukas liecības: https://www.youtube.com/playlist?list=PL9DF44D108FC78D01

F fefefeffevvvvv 30.07.2020

Šī ir sekta beidziet to uzskatīt par normālu draudzi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы