LV RU

Kristus pasaulei Draudze - Sekta

Labdien. Gribu pateikt, ka esmu bijušais kristus pasaulei dalībnieks(Jēkabs), kas nesen vēl tur gāja. Vienīgais, kas šajā draudzē ir laba, vienīgi mūzika. Bet pārējais galīgi garām, mācītājs runā vienu to pašu, un nezinu, kāpec tur jākrīt lejā, kad iesvēta kādu vai kādus. Tā man liekas ir hipnoze, kas liek cilvēkiem tur doties., es domāju, ja viņi to zinātu, ka tā ir sekta, nemaz nelietu bet, par parējos man gruti spriest, kas tur vēl notiek.

S

Комментарии (4)

⛔️ 08.04.2020

"Tā man liekas ir hipnoze, kas liek cilvēkiem tur doties" - Nē, tas ir smadzeņu trūkums

S secinajumi 09.04.2020

Naudu neizmānīja? Vai īpašumus? Tam jau tās sektas pastāv.

S Ssssssss 10.04.2020

Nē. Es pats aizgāju prom.

S secinajumi 10.04.2020

Tad jau labi, ka acis laicīgi atvērās, man ir zināmi cilvēki, kas iet uz Prieka Vēsts sektu un ziedo katru mēnesi Gleškem un viņa ģimenei naudu un šiem nav jāstrādā, var braukt ceļojumos, pirkt mašīnas vis ok viņiem. AFĒRISTI sektanti viņi ir un nekas cits!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы