LV RU

Krists Laizāns - Krāpšana

Uzmanību! Krāpnieki!

Pa Latvijas pilsētām ar automašīnu audi a4 avant (2002g) ar valsts numurzīmi jz 5317, tumši pelēkā krāsā, mājvietu uz īri meklē jauna ģimene ar bērnu (meitenīti 2-3g. V) . Iespējams, ka mašīnas numurzīme ir jau nomainīta, un varbūt arī pati mašīna. Viņus sauc krists laizāns un sintija trauliņa - laizāne. Krists ir meklēšanā 5 policijas iecirkņos, dažādās pilsētās par krāpšanu lielos apmēros! Ar šo 'biznesu' viņš jau nodarbojās 7 gadus. Pēdejā lokācijas vieta līdz (10.10.2019) šai ģimenei bija valmiera. 10.10.2019 krists slēpās un aizbēga no policijas ar sievas palīdzību. Neizīrējiet šai ģimenei savus īpašumus, jo naudu par īri nesaņemsiet, un komunālos maksājumus nenomaksās. Krists piedāvā celtniecības vai mašīnas diagnostikas un remonta pakalpojumus. Paņem iemaksu par materiāliem, mašīnas rezerves daļām, neizdara darbu un pazūd.
Ja jums ir zināma šīs ģimenes atrašanās vieta, lūdzu ziņojiet policijai pa tālruni 110!

Ещё Krists Laizāns жалобы

Комментарии (2)

hola_amigo 11.10.2019

Bus japasez cietuma :(

Sm Smiekligā357 26.10.2019

Labdien! Jūsu meklētais Krists Laizāns pašlaik ir pārvācies pie mātes. Alūksnes Novadā, Veclaicenes pagastā, Korneti, Papardes 31.Automašīna ir Audi numurs KZ 5317.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы