LV RU

Krists Kalniņš un Luīze Kalniņa Mriepas - Krāpšana

Krists kalniņš ar savu sievu Luīzi Kalniņu vairākus gadus dzīvoja mūsu kopējā nekustamajā īpašumā, grezni uzdzīvoja, braukāja ar luxus automašīnām un tērpās kažokādās, bet kā tas nereti dzīvē notiek pie tāda dzīvesveida-pamanījās vairāk kā pusgadu nemaksāt komunālos pakalpojumus mūsu apsaimniekotājam un aizbēga kā žurkas uz franciju, glābjot savas pakaļas un dzīvību no regulāriem parādu piedzinējiem. Liekot pārējiem kaimiņiem un daudzbērnu ģimenēm samaksāt šo viņu komunālo parādu 1500 eur apmērā. Diezgan bezkaunīgi cilvēki. Apsaimniekotājs, protams, tiesāsies ar šiem bezkauņām, bet mēs brīdinām-nekad nesaistīties ar šiem krāpniekiem Kristu Kalniņu, Luīzi Kalniņu un viņu nesaprotamo biznesu mriepas.

D

Комментарии (2)

Sardele 06.09.2019

Tītars laikam čomaks Kalniņiem.

O Otis 06.09.2019

Daudz te tādu jaunbagātnieku.
Bet sen jau būtu jāsāk saprast ,ka ne visi ar tiem dārgajiem auto vai modes drēbēm ir tie sadzīviski turīgie. Viss vienā kredītu un parādu ķēdē. Kā saka - ''gribās tak pablatot'' .

Bet par minēto problēmu - kad beidzot tā likumdošanas tiks sakārtota tā ,lai kaut kādam nākošajam īrniekam/īpašniekam nepaliek vecie parādi? kad beidzot ar likumu tiks uzlikts noteikums, ka visu tikai slēdzam ar līgumiem?
Kāpēc šeit to nevar realizēt? Tas pat neprasa nekādas grandiozas izmaiņas. Cilvēks dosies prom vai aizbēgs, bet parāds arī paliks viņam. Tas tā ir normāli daudzviet citur Eiropā. Bet te viss tā ačgārni sanāk.. kāds var kādu laiku nobumbulēties pa īrētiem dzīvokļiem.. neko vispār nemaksāt, bet beigās tādu uzdzīvotāju parādus maksās citi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы