LV RU

Krists Kalniņš un Luīze Kalniņa Mriepas - Krāpšana

Krists kalniņš ar savu sievu Luīzi Kalniņu vairākus gadus dzīvoja mūsu kopējā nekustamajā īpašumā, grezni uzdzīvoja, braukāja ar luxus automašīnām un tērpās kažokādās, bet kā tas nereti dzīvē notiek pie tāda dzīvesveida-pamanījās vairāk kā pusgadu nemaksāt komunālos pakalpojumus mūsu apsaimniekotājam un aizbēga kā žurkas uz franciju, glābjot savas pakaļas un dzīvību no regulāriem parādu piedzinējiem. Liekot pārējiem kaimiņiem un daudzbērnu ģimenēm samaksāt šo viņu komunālo parādu 1500 eur apmērā. Diezgan bezkaunīgi cilvēki. Apsaimniekotājs, protams, tiesāsies ar šiem bezkauņām, bet mēs brīdinām-nekad nesaistīties ar šiem krāpniekiem Kristu Kalniņu, Luīzi Kalniņu un viņu nesaprotamo biznesu mriepas.

Da

Комментарии (5)

Tu Turkey901 05.09.2019

"viņu nesaprotamo biznesu Mriepas"

Kas tieši Jums nav saprotams?!
Riepu nomaiņas un to nobalansēšanas tehnoloģija?
Iespējams, Jums radušies jautājumi par disku valcēšanu?

Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem varat atrast viņu mājaslapā, sazinoties telefoniski vai ar epasta starpniecību!

Da Dace_Skuja 06.09.2019

Tiešām pareizi uztvērāt augstāk rakstīto info :D :D :D

Bizness tieši tik kruts, ka nevar 200 eur mēnesī samaksāt savus komunālos maksājumus :) lai cilvēki zin, cik godprātīgi pilsoņi darbojas! Varbūt padomās, kur savu naudu labāk tērēt. :) jo skaidrs, ka ja cilvēkam nav sirdsapziņas un godprātīga attieksme, tad tās nav visās sfērās!

Sardele 06.09.2019

Tītars laikam čomaks Kalniņiem.

Tu Turkey901 06.09.2019

Un Sardele ir čomene Rīgas Miesniekam?!

Ot Otis 06.09.2019

Daudz te tādu jaunbagātnieku.
Bet sen jau būtu jāsāk saprast ,ka ne visi ar tiem dārgajiem auto vai modes drēbēm ir tie sadzīviski turīgie. Viss vienā kredītu un parādu ķēdē. Kā saka - ''gribās tak pablatot'' .

Bet par minēto problēmu - kad beidzot tā likumdošanas tiks sakārtota tā ,lai kaut kādam nākošajam īrniekam/īpašniekam nepaliek vecie parādi? kad beidzot ar likumu tiks uzlikts noteikums, ka visu tikai slēdzam ar līgumiem?
Kāpēc šeit to nevar realizēt? Tas pat neprasa nekādas grandiozas izmaiņas. Cilvēks dosies prom vai aizbēgs, bet parāds arī paliks viņam. Tas tā ir normāli daudzviet citur Eiropā. Bet te viss tā ačgārni sanāk.. kāds var kādu laiku nobumbulēties pa īrētiem dzīvokļiem.. neko vispār nemaksāt, bet beigās tādu uzdzīvotāju parādus maksās citi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашей политикой защиты данных.

Принять файлы