www.sudzibas.lv Kristīne Laika darbs nav izdarīts un nodokļus nemaksā

РешеноKristīne - Laika darbs nav izdarīts un nodokļus nemaksā

Labvakar,

Naudu ņem lielu un nemaksā nodokļus. Stāsta ka pelņa tūkstošus, bet naudas ka nav tā nav un laika neizpilda darbu. Bērnam pat hokeja nūju nevar nopirkt. Bērns pa kaimiņiem staigā un elementāras lietas nopirkt nevar jo naudas ka nav tā nav, un virs pa pasauli metējas nabadzīte.
Naudu paņem un darbu neizdara, uzmanieties krāpniece!

Жалоба успешно разрешена atusiks 28.10.2016

Sūdzība ir atrisināta

A

Комментарии (6)

A atusiks 02.07.2016

ok man ar vinu ir darisana bijusi pilniga

taisniba

A atusiks 02.07.2016

naudu nem nedara savu darbu

Harold 02.07.2016

labrit neko nevar saprast no jusu uzrakstita ko vina nedara ko dara un kada jums tur darisana un kur te ir krapsana vismaz kadu pieturzimi ari ielieciet lai ko nebut spetu saprast nabadzite ka tev neiet

V Veeteks 22.10.2016

Pilnīgs sviests te ir sarakstīts, sūdzība galīgi neatbilst mazākajai patiesībai.

J Juristss 22.10.2016

Civillikumā un Krimināllikumā paredzēta atbildība par goda un cieņas aizskaršanu. Jāprasa kompensācija par to. Apmēru nosaka tiesa.

J Juristsss 22.10.2016

Krimināllikuma 157.pants. Tā pirmā daļa "par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski" paredz piespiedu darbu vai naudas sodu. Minētā panta otrā daļa "par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī" nosaka īslaicīgu (uz laiku no 15 dienām līdz trim mēnešiem) brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Savukārt Civillikuma (CL) 2352.1 pants paredz: "Katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai. Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas izplatītas presē, tad gadījumā, kad tās neatbilst patiesībai, šīs ziņas presē arī jāatsauc. Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas, kas neatbilst patiesībai, ietvertas dokumentā, šāds dokuments jāapmaina. Citos gadījumos atsaukšanas kārtību nosaka tiesa." Tāpat minētais CL pants paredz: "Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija), kuras apmēru nosaka tiesa."

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы