Kristina Deņisova- manikīra un pedikīra meistars. Vaidavas iela 15a, Nail Box - Krāpšana, slikts serviss

Kristina Deņisova no Vaidavas iela 15a ir krāpniece un negodīgs, bezkaunīgs cilvēks. Taisa manikīru un pedikīru ļoti nekvalitatīvi un lēni. 24.11.2022. Nosedēju pie viņas 4 stundas-viņa pieprasīja par pakalpojumu 65eur, kaut gan iepriekš bija sarunāts 60eur! Es samaksāju 60eur, jo noņemu no kartes tik, cik šī "meistare" iepriekš pieprasīja. Es pieprasīju čeku - bet viņa atteicās izsniegt! Tājā pašā dienā laka nogāja, es pieprasīju naudu atpakaļ. Kristina deņisova atteicās atgriezt naudu par ļoti nekvalitatīvu pakalpojumu! Paskaidrojumi bija dažādi: nevar atgriezt naudu, jo viņa iztērēja materiālu, jo it kā es ar viņu bija rupja, jo it kā es atteicos vēl piemaksāt 5eur, ko viņa nepamatoti pieprasīja.
Lūdzu atsaukties sievietes, kuras vēl cietušas no kristinas deņisovas nekvalitatīviem pakalpojumiem un cūciskās attieksmes! Vai varētu kāds ieteikt kur var griezties ar šo pretenziju pret kristinu deņisovu lai dabūtu savu naudu atpakaļ par nekvalitatīvu pakalpojumu

O

Комментарии (2)

O OLGAAA 26.11.2022

Kristina Denisova tel:25544743 no Vaidavas 15a neprot taisīt manikīru un pedikīru un ņem par to lielu naudu,nemaksājot nodokļus

I Inkar 26.11.2022

Vajag iet tikai pie pàrbaudītajiem meistariem,Nevis pie tàdiem ,kam rokas aug no pakałas!Par tàdu mèslu simtskàrtaino vienkràsaino vèl 65 euro prasît,par nosèdètàm 4 stundàm?Ārprāts!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы