LV RU

Kredītūnija - krāpšana

Gribu brīdināt cilvēkus par Kompānijas Kredītūnija, darbību. To vada divi puiši, kas apsolas pēc samaksatas naudinas, 18 ls, ka veiks pāarunas ar jūsu kredītiestādi, kurai naudu esat parādā, un izveidos maksājuma grafiku. Nauda tika ieskaitita konta, pec trijāmdienam atnak paziņojums, ka ir izveidot maksajuma grafiks par konkretu summu, taču kā izrādās, kredīt kompānija par to neko nezina un nekadas vienosanas nav noslegtas.
Iesaku loti loti uzmanities ja ir darisana ar siem puisiem, Ronalds Romanovskis un Rinalds Keplers, nekas un naparko nesaistieties ar viniem, it sevišķi ja ir runa par naudas lietām. Tikai piečakarēs, runā ļoti skaisti, bet tie visi ir meli.

N

Комментарии (2)

Likumsargs 15.08.2013

Es šo kompāniju atšuvu uzreiz, kā viņi sāka reklamēties un pārējiem visiem iesaku - IESLĒDZIET LOĢIKU!
Pirms uzsākat sadarbību, vispirms noskaidrojiet vai šai kompānijai ir sadarbības līgums ar jūsu kreditoru! Turklāt risinot problēmas ar kreditoru tas būs lētāk, nekā izmantot šādu kaktu kantoru pakalpojumus, jo šādi kantori ir tikai starpnieki, kas sadārdzina jau tā jūsu dārgo kredītu!!!

S SlimeAndPunishment 24.11.2020

Labs vakars, dāmas un kungi! Ja kāds vel ir ieinteresēts nosodit krāpnieku, ir informācija, kur dzivo Rinalds Keplers (Zviedrījā, personīgā privatmajā). Mani tas tips nekrāpa, bet dusmo riktīgi, slikts viņš ir, kā to izteikt? Precīzas pretenzijas man nav jēga šeit rakstīt, bet skatos viņš no 2011. līdz pat 2015. krāpis cilvēkus. Un mierīgi dzivo, izīrē mājokļi strādniekiem, sievai nopirka 2018. gada "bembi" un vēl čakarē prātu strādniekiem. Tēlo "enğeli", stāsta "kā vajg", bet pats krāpnieks. Ļoti ceru, kā kāds no viņa upuriem šito izlasīs

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы