LV RU
www.sudzibas.lv Krediti Meklēšana starp 3jam personām

Krediti - Meklēšana starp 3jam personām

Vai tas ir pieļaujami ka mani meklē cauri 3jam personām jau sociālos tīklus? Piemēram šodien mana attālā radiniece saņēma kā mani meklē lai pazvana uz to un to nr. Labi ok paskatījos kārtīgāk to profilu. Draugi tikai 24, un jau draugiem.lv bija viesu grāmata ierakstīts visādas interesantas lietas.

Bet man tiešām ir jautājums vai tad viņi drīkst tā darīt? Jo cik es zinu ka viņiem nav tādas tiesības vispār. Kā tikai zvani, sms, un e-pasti.
.

M

Комментарии (2)

Likumsargs 26.08.2017

Drīkst gan!
Jūs var meklēt visos iespējamos variantos! Kāpēc Jūs meklē, tas jau ir cits jautājums!
Sociālie tīkli ir publiska vieta. Pēc Jūsu loģikas, tad jau uz ielas arī Jūs nedrīkst uzrunāt!
Kārtējā tīne, kas sagrābusies kredītus, bet atdod negrib un tagad brīnās, ka viņu meklē!
Nevajag ņemt kredītus, bet gan dzīvot ar saviem līdzekļiem, tad neviens Jūs nemeklēs un nevienam Jūs nebūsiet vajadzīga!

TasEsLV 28.08.2017

Līgumā ir norādīta komunikācija e-pasti/zvani/pasts. Kad tu kavē no sākuma - tad var sazināties šajos veidos. Ja tu ignorē un tādējādi nemaksājot lauz līgumu, viņi var meklēt tevi kā vien ienāk prātā - protams bez informācijas trešajām personām. Trešajām personām var paprasīt vai jūs pazīstat X kā ar viņu sazināties, un lai piezvada uz kompāniju X. viņi nedrīkst izpaust sīkākas detaļas par pašu parādu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы