LV RU

Krāpšana, pretīga attieksme no darba devēja,bezkaunība, pretīgi uzvedās - Pretīga attieksme no darba devēja, pārkāpumi

Vai ir iespējams sūdzēties Vdi un palikt anonīms? Tāda darba devēja uzvedība nav piedodama, jo alga tiek maksāta kā ienāk prātā, visu laiku vajag vairāk un vairāk viņam, jo kredītus sagrābies. Ko darīt darbiniekam? No algas regulāri nozog vismaz 400 Eur. Uzņēmumā netiek ievērota datu aizsardzība, nav normālu līdzekļu ar ko strādāt, citi kolēģi ilgu laiku bez darba līguma nostrādā, darbinieki mainās. Vai Vdi iet vienkārši tāpat tematiskajās pārbaudēs?
Klientiem tiek sniegts nekvalitatīvs pakalpojums, kad kur satiek jāsarkst, jo viņi iztērēja naudu un no vadības nekas kvalitatīvs netika nodrošināts. Šim tik pašam vajag vairāk un vairāk, jo sagrābies kredītus, kaut kādus pasistos ceļ debesīs, kā labus darbiniekus.
Dodiet lūdzu padomu, ko darīt?

A

Комментарии (1)

M Magdalēna-Magdalēna 21.04.2021

Droši zvaniet VDI, stāstiet savu situāciju..., nav jānosauc ne vārds, ne uzņēmums. Doties saņemsiet kvalitatīvu padomu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы