LV RU

РешеноKrāpniece - Krāpšana

Labdien, gribēju pabrīdināt par šo sievieti paziņai šī sieviete izjauca ģimeni, pārgulēja ar vīrieti jau pirmajā tikšanās reizē un nekautrējoties pieprasīja šķiršanos, kaut pazīstami bija tikai no sarakstēm internetā, cerēja laikam pa viņu māju jau halātiņā staigāt un ar viņu jauno auto braukt. Par cik lietas notika pirms Ziemassvētkiem, sieva šķiršanos teicās dot pēc jaunā gada, lai nesabojātu bērnam svētkus, bet šim sievišķim tik ļoti dega, ka ka ar to nebija mierā, un izjaucot ģimeni vēl arī savu ''jauno lielo mīlu'' pasūtīja. Uzmanieties no šīs sievietes, šeit mantkārība stāv augstāk par visu, pārkāps pāri, samīdīs un ja plāns neizdosies izmetīs! Gan jau šādas ģimenes viņai jau pavairāk skaitā. Lai veicas neiekļūt šīs krāpnieces un izmantotājas ķepās, liela daļa vīriešu ir viegli apmuļķojami.

Жалоба успешно разрешена pluskis 13.02.2020

Atvainojiet par sagādātajām neērtībām, pieminētās personas uzvārds, kā arī pievienotā saite ir norādīta kļūdaini, informācija ir nepatiesa. Administrācija ir iesniegts lūgums, lai šo kļūdu labotu un sūdzību dzēstu. Vēlreiz atvainojos par neērtībām.

We are sorry for your inconvenience, these persons last name and the web adress is specified incorrectly, the information is false. We have asked the Administration to fix this issue and specify the information, aswell to delete the complaint.
We are very sorry for your discomfort and inconvenience.

Комментарии (6)

Saivii 10.02.2020

Viena pagale nedeg! Buutu normaals viirietis- neeviena salaga gjimenee neienaaktu,kur nu veel kko izjauktui! Nevar izjaukt to,kas stiprs!

T Turkey901 10.02.2020

Laikam pašai nav ko piedāvāt vīram - ar nekoptu ārienu, speķi uz sāniem un zāģēšanu vīritii, diemžēl, nenoturēsi!

T Turkey901 10.02.2020

Tagad gaidam, kad "apsūdzētā" dalīsies ar saiti uz vīrieša sievas profilu, lai varam salīdzināt un secināt, vai bija tā vērts!

Džozefīne 10.02.2020

Tāpēc, ka liela daļa vīriešu ir babņiki un tādi no aizvilinātājas bieži vien atkal aizšļūc pie nākošās. Kā saka, kas ir gājējs, tas aizies tāpat. Nekas, gan kāds cits pie sievas atkal uzradīsies, kurš būs ''aizvīlies'' prom. Vīrieti, kuram mājās ir viss, kas vajadzīgs, nemaz nevar aizvilināt.

F Feiks1 12.02.2020

Tas, kas gājējs aizies ... Ja pati savu vīrieti nevar noturēt, tad citas nav ko vainot... viena pagale nedeg... Ja ģimenes dzīvē viss kārtībā, tad vīrietis uz citi pusi neskatās, ar citām brīvprātīgi kontaktus nemeklē un uz randiņiem neaicina , kā arī nemelo, ka brīvs attiecībās vai grasās šķirties... un vēl jo vairāk pirmajā randiņā neguļas citā gultā... Ja sieviete brīva, tad kapēc neaiziet uz randiņu... Šodien viena, bet citu dienu jau cita... un atjal jau rakstīs sudzibas.lv... ka sieviete aizvilina... babņiks paliek babņiks... te viena, te otra... Problēma jau jāmeklē saknē, kapēc pašas vecis tāds kļuvis...

Z Zigmars Upis 29.02.2020

Nevar izjaut to, kas nav izjaucams! :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы