Kppro-Auto24Evakustors SIA - Krāpšana

Auto24evakuators.lv un KP Pro firmas neiesaku kā darba devējus. Pret darbiniekiem attieksme zem katras kritikas, darba tehnika nolietota, remonti netiek veikti laicīgi vai jāgaida ilgi, darba apjoms liels bet alga niecīga, kuru diemžēl pat neizmaksā pēc padarītā darba uzskaites lappas kuru nosaka pats direktors. Algas maksā nekonkrēti - vairākās daļās, oficiālo daļu un neoficiālo. Vienmēr jaludzās pēc darba samaksas kuru esi padarījis apzinīgi, pēc labākās sirdsapziņas, kā arī vienmēr ieradies laicīgi darbā, bez kavējumiem. Vēlos arī norādīt uz to, ka bieži, kad ir jābūt darba samaksai darba devējam (direktoram) pēkšņi nav ne laiks ne viņš ir uz vietas, attiecīgi darbā vai arī ir jāklausās konstantos attaisnojumos - piebrauc rīt pie manis, samaksāšu. Atvaļinājuma nauda vispār netiek izmaksāta un aprēķināta valsts noteiktajā kārtībā, kad tiek uzdoti tieši jautājumi - atbildes no darba devēja diemžēl nav, vai tiek saņemti attaisnojumi lai samaksātu mazāk. Par pakalpojumiem no klientiem tiek iekasēta arī skaidra nauda kurai netiek veikta nekāda uzskaite (attiecīgi Melnā kasse) .
Esot kādu laika periodu šīs kompānijas darbiniekam šķiet, ka viss notiek pēc garastāvokļa un savu vajadzību prioritātēm kuras noteikti nav ne darbinieks ne pakalpojuma sniegšanas kvalitāte.
Ar šo visu es vēlos pateikt - brīdināt, potenciālos darbiniekus lai izvairās no šīs firmas kā darba devēja!

Комментарии (3)

J Juris Rancāns 30.06.2022

Pareizi dari, ka ieliki šeit atsauksmi, lai cilvēki zinātu pie kura darba devēja nedrīkst iet strādāt. Tikai, lai šādus neliešus izskaustu ar to būs par maz. Visu šo pašu info vajag iesniegt arī Darba inspekcijai un VID. Un sadarboties ar šīm isntitūcijām, lai vainīgais saņemtu pelnīto sodu.

D Darbinieks sliktais 30.06.2022

Vis ir procesā...Es parādā nepalieku...Darīšu visu iespējamo la saņen pēc nopelniem.

Good Intentions 30.06.2022

Saņemt uz rokas un par to neziņot arī ir pārkāpums. Jebkurā gadijuma ko var gaidīt no kantora, kas daļu maksā uz rokas. Ko sēsi, to pļausi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы