www.sudzibas.lv Koka Ziemas Dārzi SIA Piegādāta nepilnīga prece un vairs neatbild uz zvaniem

Koka Ziemas Dārzi SIA - Piegādāta nepilnīga prece un vairs neatbild uz zvaniem

2019.gada vasaras nogalē veicām pasūtījumu lapenei - vienojāmies par dizainu, stiklojumu un bīdāmo durvju sistēmu kā arī veicām priekšapmaksu 70% apmērā. Pēc pāris mēnešiem SIA Koka ziemas dārzi piegādāja nepareizā dizaina lapeni bez stiklojuma un durvju sistēmas. Vienojāmies, ka paneļus nomainīs un pabeigs pasūtījumu. Pagāja vairāki mēneši ar solījumiem un termiņu atlikšanām, līdz vienā mirklī vairs neatbildēja uz telefona zvaniem un ziņām.
Ir pagājuši apmēram 9 mēneši (2020.gada maijs), ir liela naudas summa samaksāta (4392.50 eur), ir veikta daļēja piegāde ar citu dizainu, ne kā pasūtīts. Piegādātās daļas vērtība pēc tāmes ir 2700 eur, līdz ar to esam apkrāpti par lielu naudas summu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы