LV RU

Kluug Ik - Krāpšana

Reģistrētā saimnieciskā darbība: tekstilizstrādājumu mazumtirdzniecība specializētajos veikalos.
Īpašniece reklamē sevi kā dizaina preču tirgotāju. Jāatzīst ka šim veikalam nav nekādas saistības ar dizaina precēm, kopējā preču kvalitāte ir visai apšaubāma, sākot ar zemas kvalitātes tekstilu un beidzot ar alumīnija piespraudēm. Skaidri redzams, ka faktiskā saimnieciskā darbība ir dažādu amatnieku preču uzpirkšana un tālākpārdošana, kā arī nereģistrēta regulāra saimnieciska darbība - tirgu organizēšana. Ieejot mājaslapā nevar īsti saprast kam tas viss pieder, sadaļā "par mums" nav nekā, kontaktos - nav nekā. Veikals atrodas Lācplēša ielā 31, Rīgā, bet 2020. Gadā nedarbojas.
Neuzķerieties uz zemas kvalitātes precēm par neadekvātu cenu.
Nereģistrēto saimniecisko darbību varēsiet vērot arī šajā sestdienā, 28.11.2020. No plkst 11: 00 līdz 16: 00, Rīgā, Vērmanes dārzā.
Preču kvalitāti varat vērtēt interneta veikalā - https://www.kluugstore.Eu

V

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы